Elderbrook wraca do Polski! Artysta w ramach trasy odwiedzi trzy miasta

“Little Love Tour 2023” – tak nazywa się trasa, w ramach której Elderbrook odwiedzi między innymi trzy polskie miasta.

PDC

W ciągu ostatnich lat do naszego kraju dociera coraz więcej artystów, o których koncertach marzyliśmy. Wsród nich duże grono tworzą twórcy elektroniki wszelakiej. Jednym z nich jest Elderbrook, który pomimo regularnych powrotów do Polski, nadal cieszy się stale rosnącą popularnością. Od sukcesu singla “Cola” z duetem CamelPhat minęło już wiele czasu, podczas którego Brytyjczyk zaprezentował mnóstwo nowego, interesującego materiału. Wśród dotąd wydanych produkcji wyróżnia się chociażby wydane w 2020 roku “Why Do We Shake In The Cold?”.

Alexander Kotz odwiedził nasz kraj w ubiegłym roku dwukrotnie. Pierwszy z występów odbył się w warszawskiej Pradze Centrum i momentalnie się wyprzedał, przez co zdecydowano dodać drugi koncert, na który również przybyło wielu fanów. Druga okazja miała miejsce w Chorzowie, podczas FEST Festivalu. Sukces wszystkich trzech występów z pewnością miał wpływ na to, że w 2023 roku agencja Follow The Step zrealizuje trzy koncerty w ramach nowej trasy twórcy.

emuze.me

Maj pod znakiem miłości

Brytyjski multiinstrumentalista, wokalista, tekściarz i producent odwiedzi Europę w ramach “Little Love Tour 2023”. Tworzący z m.in. KX5 (Kaskade + Deadmau5), Martinem Garrixem (jako YTRAM), Diplo, Gorgon City czy duetem CamelPhat artysta już w połowie maja zawita do trzech miast na terenie naszego kraju.

Pierwszym przystankiem, mającym miejsce 18 maja będzie klub Tama w Poznaniu. Dzień później Kotz zawita do przestrzeni B90 w Gdańsku. Elderbrook swoją podróż po Polsce zakończy 20 maja w Warszawie – tym razem grając dla stołecznej publiki w Progresji.

PDC

Przedsprzedaż biletów ruszy w środę 25 stycznia o godzinie 11:00. By móc wziąć w jej udział, trzeba zapisać się do newslettera na stronie organizatora. Start regularnej sprzedaży wejściówek nastąpi w piątek 27 stycznia, o tej samej godzinie. Na ten moment nie znamy ich cen.

emuze.me

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?