elrow z własnymi scenami na Sziget Festival i Balaton Sound. Już wkrótce także w Polsce!

Zanim elrow zadebiutuje w Polsce, powróci na węgierskie wydarzenia – Balaton Sound i Sziget Festival. Znamy szczegóły!

reklamujsie

Klimaty house, tech house i techno od jakiegoś czasu dominują w tanecznej elektronice. Nic więc dziwnego, że kolejne festiwale chętnie bookują artystów reprezentujących tego typu sound, zaś serie imprez w tych klimatach zyskują popularność. Skoro przy tych drugich – jednym z głównych brandów, pod którym mają miejsce house’owe i techowe imprezy, jest pochodzące z Hiszpanii elrow.

Przez ponad dekadę włodarzom serii udało się stworzyć unikalny vibe pełen koloru i wręcz karnawałowego sznytu. Pozytywne przyjęcie takiego spojrzenia na imprezę powoduje coraz większą liczbę miejsc i eventów, w których marka elrow się pojawia. Już wkrótce (aczkolwiek wciąż nie wiemy, kiedy) premierowo zobaczymy ją między innymi w Polsce, a tego lata po raz kolejny na Węgrzech.

Po raz kolejny na Węgrzech

Węgierska edycja elrow, podobnie jak w ostatnich latach, będzie mieć aż dwie odsłony. Pierwsza z nich odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca, podczas festiwalu Balaton Sound. Będzie to już czwarta wizyta brandu nad jeziorem Balaton. Na czele lineup’u stoją FISHER, Franky Rizardo, Jamie Jones, Loco Dice, MEDUZA oraz Pan-Pot. Bilety na cały festiwal znajdziecie pod tym linkiem.

Drugi takeover elrow na węgierskiej ziemi będzie mieć miejsce nieco ponad miesiąc później – na sierpniowym Sziget Festival. Na szczegóły dotyczące lineup’u będzie trzeba jednak poczekać do poniedziałku. Bilety na cały festiwal możecie jednak kupić już teraz – pod tym linkiem.

elrow wkrótce w Polsce

Węgierskie edycje elrow nie będą jedynymi w naszej części Europy. Już jakiś czas temu ogłoszono bowiem, że ikoniczny house’owy brand zawita po raz pierwszy do Polski – a konkretnie do Krakowa. Szczegóły powinniśmy poznać za jakiś czas, dlatego warto uważnie śledzić temat.


foto: Andrei Oprescu

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?