Enrico Sangiuliano potwierdza wydanie długo wyczekiwanego numeru

30 września otrzymamy EPkę “Sound Of Space”, będącą drugim wydaniem wchodzącym z skład projektu NINETOZERO.

emuze.me

Trwa obecnie sezon na wydawanie hitowych ID minionego sezonu festiwalowego. Otrzymaliśmy wszakże niedawno debiutancki singiel Mau P – “Drugs From Amsterdam”, czy równie popularne “Dance With Me” Kevina De Vriesa. Innym numerem, który robił furorę tego lata było ID Enrico Sangiuliano zatytułowane “Sound Of Space”. Poza Włochem, utwór grały tego lata takie gwiazdy jak Adam Beyer czy Charlotte De Witte. Na wydanie tego numeru nie będziemy musieli czekać zbyt długo!

Kolejna EPka z serii

“Sound Of Space” będzie w rzeczywistości drugą EPką z serii NINETOZERO. W specjalnie założonym labelu odliczane są kolejne wydania Enrico Sangiuliano składające się na jeden trzyletni projekt. Pierwszym z nich była EPka “Silence” w której znaleźliśmy między innymi utwór “Future Dust“, gdzie podobnie jak w nadchodzącym “Sound Of Space“, Włoch mieszał techno z elementami psytrance’u.

emuze.me

Na drugiej EPce artysta również potwierdzi swoją różnorodność gatunkową i obok wyczekiwanego bangera otrzymamy utwór “Spatial Perception” utrzymany w znacznie wolniejszych klimatach inspirowanych trip hopem. Jest więc już naprawdę ciekawie, a to dopiero drugie z dziesięciu nadchodzących wydań!

emuze.me

emuze.me

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?