Sylwester z muzyką hardstyle? Jeszcze jak! Q-Dance organizuje coś zupełnie nowego

EPIQ New Year’s Eve to nowa sylwestrowa impreza Q-Dance. W lineupie dominują niecodzienne sety b2b – nie zabraknie też odliczania najlepszych kawałków roku.

PDC

Organizacja Q-Dance najwyraźniej ciągle szuka odpowiedniej koncepcji dla swojej sylwestrowej imprezy. W ubiegłym roku legendarne Freaqshow zostało zastąpione eventem o nazwie WOW WOW. Edycja otwierająca rok 2019 była pierwszą i jednocześnie ostatnią – w tym roku swoją premierę będzie mieć zupełnie nowa marka – EPIQ New Year’s Eve. Zmiana nazwy to jednak nie wszystko – oprócz tradycyjnego odliczania 10 najlepszych hardstylowych utworów minionego roku, organizatorzy przygotowali masę niespodzianek.

Na te przyjdzie jednak czas – teraz warto skupić się na naprawdę mocnym lineupie, wypełnionym niecodziennymi setami b2b. Zagrają między innymi Frequencerz, Sound Rush czy D-Block & S-te-Fan, którzy już za niewiele ponad 2 tygodnie odwiedzą Polskę, w ramach pierwszej organizowanej u nas edycji I AM HARDSTYLE. Pełen lineup imprezy EPIQ znajdziecie poniżej.

emuze.me

Nie znamy jeszcze jednego punktu programu. Jak podają HardTripy, nie będzie to jednak żaden set DJski, a specjalny punkt programu. Co to będzie? Jesteśmy bardzo ciekawi!

Zestawienie, jakie zaproponowało Q-Dance, jest imponujące i powinno zadowolić każdego fana 150 uderzeń na minutę. Nowa forma sylwestrowej imprezy to także masa niespodzianek, które przyjdzie nam odkryć dopiero na miejscu.

PDC

Jeśli ktoś chciałby się wybrać na event i taka propozycja wypełnia kryteria idealnej imprezy sylwestrowej to mamy dobrą wiadomość – HardTripy organizują wspólny wyjazd. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

emuze.me

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?