Sylwester z muzyką hardstyle? Jeszcze jak! Q-Dance organizuje coś zupełnie nowego

EPIQ New Year’s Eve to nowa sylwestrowa impreza Q-Dance. W lineupie dominują niecodzienne sety b2b – nie zabraknie też odliczania najlepszych kawałków roku.

kalendarz

Organizacja Q-Dance najwyraźniej ciągle szuka odpowiedniej koncepcji dla swojej sylwestrowej imprezy. W ubiegłym roku legendarne Freaqshow zostało zastąpione eventem o nazwie WOW WOW. Edycja otwierająca rok 2019 była pierwszą i jednocześnie ostatnią – w tym roku swoją premierę będzie mieć zupełnie nowa marka – EPIQ New Year’s Eve. Zmiana nazwy to jednak nie wszystko – oprócz tradycyjnego odliczania 10 najlepszych hardstylowych utworów minionego roku, organizatorzy przygotowali masę niespodzianek.

Na te przyjdzie jednak czas – teraz warto skupić się na naprawdę mocnym lineupie, wypełnionym niecodziennymi setami b2b. Zagrają między innymi Frequencerz, Sound Rush czy D-Block & S-te-Fan, którzy już za niewiele ponad 2 tygodnie odwiedzą Polskę, w ramach pierwszej organizowanej u nas edycji I AM HARDSTYLE. Pełen lineup imprezy EPIQ znajdziecie poniżej.

kalendarz

Nie znamy jeszcze jednego punktu programu. Jak podają HardTripy, nie będzie to jednak żaden set DJski, a specjalny punkt programu. Co to będzie? Jesteśmy bardzo ciekawi!

ultra

Zestawienie, jakie zaproponowało Q-Dance, jest imponujące i powinno zadowolić każdego fana 150 uderzeń na minutę. Nowa forma sylwestrowej imprezy to także masa niespodzianek, które przyjdzie nam odkryć dopiero na miejscu.

Jeśli ktoś chciałby się wybrać na event i taka propozycja wypełnia kryteria idealnej imprezy sylwestrowej to mamy dobrą wiadomość – HardTripy organizują wspólny wyjazd. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

kalendarz

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?