Znamy pełny lineup polskiej edycji I AM HARDSTYLE!

sunrise

I AM HARDSTYLE to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie muzyki hardstyle. Imprezy organizowane przez Fabiana Bohna aka Brennan Heart i jego team odwiedziły już Holandię, Austrię, Niemcy, Chille, Australię czy Hiszpanię. Teraz przyszedł czas na Polskę i łódzką Atlas Arenę, która ugości fanów 150 uderzeń na minutę (i więcej) już 9 listopada.

Na pierwszą polską edycję I AM HARDSTYLE zjedzie się śmietanka tego coraz bardziej popularnego w naszym kraju gatunku muzyki. Prócz Fabiana – głównej gwiazdy eventu – między innymi Wildstylez, Sub Zero Project, D-Block & S-Te-Fan oraz Polacy – Driver i Regain (który nie tak dawno opowiedział nam o swoim najnowszym albumie). Fani euphoriców będą mogli liczyć także na ekskluzywny set b2b, w ramach którego wystąpią Code Black, Toneshifterz i Atmozfears. Nie zabraknie również wokalu od Jonathana Mendelsohna, który urozmaici występy artystów.

kalendarz

Pełen lineup imprezy przedstawiamy poniżej:

ultra

I AM HARDSTYLE POLAND 2019 – LINEUP
Brennan Heart 
D-Block & S-Te-Fan 
Gunz For Hire
Wildstylez 
Sub Zero Project LIVE
Code Black B2B Atmozfears B2B Toneshifterz 
Aftershock
Keltek
The Pitcher vs Galactixx
Jonathan Mendelsohn
Regain
Driver
MC Villain

To niesamowity rok dla muzyki hardstyle w naszym kraju. Organizatorzy imprez w tym roku śmiało stawiają na 150 uderzeń na minutę, a bardzo dobrym na to przykładem jest właśnie polska edycja I AM HARDSTYLE. Jak będzie w Atlas Arenie? Możecie przekonać się sami, kupując bilety – znajdziecie je pod tym linkiem.

sunrise

 

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?