Eric Prydz wystąpi na “najbardziej zaawansowanej scenie, jaką dotychczas zrealizował”. Premiera w lipcu!

Podczas tegorocznej edycji festiwalu Tomorrowland swoją premierę będzie mieć najnowsza, zapierająca dech w piersiach instalacja z serii “EPIC”.

kalendarz

Niewielu jest artystów na scenie muzyki elektronicznej, przy których ciężko się określić, co w ich występach robi większe wrażenie – muzyka czy wizualizacje. W tym gronie są chociażby Deadmau5 (o którym także w kontekście oprawy występów pisaliśmy) oraz Eric Prydz, którego koncerty “EPIC” są jednymi z bardziej efektownych w całym przemyśle EDM – a to za sprawą zapierających dech w piersiach wizualizacji 3D, które w połączeniu z emocjonującą i klimatyczną muzyką tworzą niepowtarzalne show.

Artysta postanowił jednak pójść jeszcze dalej – bowiem podczas festiwalu Tomorrowland będzie mieć premierę kolejna, jeszcze bardziej efektowna instalacja, nosząca nazwę “EPIC: HOLOSPHERE“.

kalendarz

We wpisie na Facebooku Erica możemy przeczytać, że będzie to najbardziej zaawansowana scena, jaką dotychczas zrealizował. Warto wspomnieć przy okazji, że prace nad widowiskiem zajęły producentowi i jego teamowi ponad dwa lata, zaś technologie zaimplementowane weń zostały opracowane specjalnie na potrzeby konstrukcji.

ultra

Jednak Eric Prydz nie zamknie 2019 roku na tym jednym wydarzeniu – fani aliasu Cirez D także dostaną coś dla siebie. Chodzi rzecz jasna o występ b2b z Adamem Beyer’em pod koniec sierpnia podczas festiwalu Creamfields. Niemniej najbardziej na wyobraźnię entuzjastów szeroko rozumianej elektroniki oraz serii “EPIC” działa zbliżająca się premiera nowego show, która – mamy taką nadzieję – zostanie uwzględniona w livestreamie festiwalu Tomorrowland.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?