Eric Prydz odwołał swój występ na Ultra Music Festival!

Szwedzki producent wyjaśnił na swoim Twitterze, dlaczego jest zmuszony zrezygnować z zaplanowanych na Miami Music Week koncertów.

kalendarz

Gorączka związana z Winter Music Conference oraz – w szczególności – Ultra Music Festival rozgorzała na dobre. Na słonecznej Florydzie przez najbliższe dni będzie bić serce światowej sceny muzyki elektronicznej – liczne imprezy, warsztaty oraz wykłady tworzą klimat, dzięki któremu na takie wydarzenia jak przykładowo Amsterdam Dance Event czy właśnie Miami Music Week czeka się z utęsknieniem cały rok.

Niestety – nie każdemu artyście ze światowego topu jest dane zameldować się za oceanem. Problemy zdrowotne właśnie pokrzyżowały plany Erica Prydza. Zapewne wiele osób oczekiwało wspólnego występu szwedzkiego muzyka (jako Cirez D) oraz Adama Beyera, a także solowego seta na scenie A State Of Trancepodczas rozpoczynającego się w piątek Ultra Music Festival. Niestety, jak przekazał producent, w najbliższych dniach za oceanem go nie uświadczymy.

kalendarz

Po godzinie 2 na Twitterze artysty pojawił się wpis, który nie pozostawia żadnych wątpliwości.

ultra

Jest mi naprawdę przykro, ale z powodu problemów zdrowotnych nie jestem w stanie podróżować oraz wystąpić w Miami w tym tygodniu. Czuję się okropnie, kiedy muszę odwoływać koncerty – szczególnie w Miami, podczas jednego z moich ulubionych momentów w roku.

Eric Prydz

Oprócz seta b2b na Virginia Key, Szwed miał na ten tydzień zaplanowany występ w Wynwood Factory. Jak się jednak okazuje, fani brzmień Erica będą musieli obejść się smakiem.

Mamy nadzieję, że takich sytuacji podczas tegorocznej edycji Ultra Music Festival będzie się dziać jak najmniej – wszak zaplanowany na 21. edycję lineup naprawdę imponuje i szkoda byłoby, gdyby aspekty zdrowotne – tudzież jakiekolwiek inne – aż tak dotkliwie krzyżowały plany zarówno fanów, jak i artystów!

kalendarz

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?