Wielkimi krokami zbliża się Ultra Music Festival – jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych imprez muzyki elektronicznej na świecie. Największe gwiazdy EDMu na dniach przylecą do Miami, by zaprezentować swoje show wypełnione nowymi produkcjami. Już za dziesięć dni ruszy kolejna edycja, która przyniesie pewną innowację względem poprzednich – tym razem artyści będą występować na scenie nieco dłużej.

Główna edycja UMF, która odbywa się w Stanach, od jakiegoś czasu charakteryzowała się godzinnymi występami. Teraz, po zmianie miejsca, czas trwania festiwalu się wydłużył – do 2 w nocy czasu wschodnioamerykańskiego. Dzięki temu zmianie uległa długość występów większości artystów na głównych scenach – najczęściej występy potrwają o pół godziny dłużej.

Będziemy mogli zatem oczekiwać dużo więcej nowej muzyki, do której artyści występujący na Ultra nas przyzwyczaili – wszak początek sezonu festiwalowego oznacza masę nowych singli. To jednak nie koniec niespodzianek, bo w aplikacji Ultra Worldwide na smartfony jest już dostępna dokładna rozpiska występów.

Poniżej znajdziecie całe timetable, które zostało przełożone na czas polski, z uwzględnieniem zmiany czasu z zimowego na letni, który będzie mieć miejsce podczas drugiego dnia eventu.

Wracając na koniec do motywu przedłużenia imprezy i występów – mamy przy okazji nadzieję, że transmisja live także ulegnie wydłużeniu. Na ten moment żadnych informacji na temat UMF TV nie mamy – ale gdy tylko się pojawią, to Wy dowiecie się o tym jako pierwsi!

PIĄTEK, 29 MARCA

Mainstage
19:00 – 19:50 DJ Soda
19:55 – 20:55 Dzeko

20:55 – 21:00 Colonel Sanders
21:00 – 22:00 Nora en Pure
22:05 – 23:05 Matoma
23:10 – 00:40 Fedde le Grand
00:45 – 02:15 Nicky Romero
02:20 – 03:50 Alesso
03:55 – 05:25 Tiesto
05:30 – 07:00 Marshmello

Live Arena
19:00 – 19:40 Afrobeta
20:00 – 21:00 Sam Feldt LIVE
21:20 – 22:20 Frank Walker LIVE
22:40 – 23:40 SOPHIE
00:00 – 01:00 Tom Morello
01:30 – 02:30 Louis The Child
03:00 – 04:00 ODESZA
04:30 – 05:30 Galantis
06:00 – 07:00 Infected Mushroom

Ultra Worldwide
19:00 – 20:00 Born Dirty
20:00 – 21:15 LSDream
21:15 – 22:30 Bro Safari
22:30 – 23:45 Habstrakt
23:45 – 01:15 Dombresky
01:15 – 02:45 Whethan
02:45 – 04:15 AC Slater
04:15 – 05:30 Dog Blood (Skrillex + Boys Noize)
05:30 – 07:00 Malaa

UMF Radio (Foreign Family)
19:00 – 20:15 Running Touch
20:15 – 21:30 ford.
21:30 – 23:00 Memba
23:00 – 00:15 pluko
00:15 – 01:30 Chet Porter
01:30 – 02:45 Kasbo
02:45 – 04:00 GG Magree
04:15 – 05:30 Jai Wolf
05:45 – 07:00 Golden Features

Carl Cox Megastructure
19:00 – 20:30 Chip E
20:30 – 22:00 Jon Rundell
22:00 – 23:30 Art Department
23:30 – 01:00 Nic Fanciulli
01:00 – 03:00 Loco Dice
03:00 – 05:00 Adam Beyer
05:00 – 07:00 Carl Cox

Reflector
19:00 – 21:00 Yousef
21:00 – 23:00 Erick Morillo
23:00 – 01:00 Andrea Oliva
01:00 – 03:00 Ilario Alicante
03:00 – 05:00 Sven Vath
05:00 – 07:00 Black Coffee

Arrival Stage
19:00 – 20:30 Christian Smith
20:30 – 22:00 James Zabiela
22:00 – 23:30 Stefano Noferini
23:30 – 01:00 Marco Bailey
01:00 – 02:30 Coyu
02:30 – 04:00 Luigi Madonna
04:00 – 05:30 Enrico Sangiuliano
05:30 – 07:00 Alan Fitzpatrick

Oasis
20:00 – 21:00 Cats On Bricks
21:00 – 22:00 Wags
22:00 – 23:00 Josh Newsham
23:00 – 00:00 Sizemore b2b Spewki
00:00 – 01:00 Moksha Sunset Drum Session
01:00 – 02:00 Dabura
02:00 – 03:00 Soul Goodman
03:00 – 04:00 The Sloppy 5th’s
04:00 – 05:00 Ella Romand
05:00 – 06:00 Bill Kelly
06:00 – 07:00 Los de la Vega

———-

SOBOTA, 30 MARCA

Mainstage
19:00 – 19:50 Tommie Sunshine
19:55 – 20:55 Mykris
21:00 – 22:00 Salvatore Ganacci
22:05 – 23:05 Cash Cash
23:10 – 00:40 NGHTMRE + SLANDER pres. Gud Vibrations
00:45 – 03:15 (po zmianie czasu) Tchami
03:20 – 04:50 Armin van Buuren
04:55 – 06:25 Zedd
06:30 – 08:00 Martin Garrix

Live Arena
19:00 – 20:00 BONNIE X CLYDE
20:30 – 21:30 Louis Futon
22:00 – 23:00 Phantoms
23:30 – 00:30 G Jones
01:00 – 02:00 Gigantic NGHTMRE
(zmiana czasu)
03:30 – 04:30 GRIZ
05:00 – 06:00 ILLENIUM
06:30 – 08:00 deadmau5 (Cube 3.0 Worldwide Debut)

Ultra Worldwide
19:00 – 20:30 KEVU
20:30 – 22:00 Jean Marie
22:00 – 23:30 Borgeous
23:30 – 01:00 K?d
01:00 – 03:30 (po zmianie czasu) Elephante
03:30 – 05:00 3LAU
05:00 – 06:30 Cheat Codes
06:30 – 08:00 Cedric Gervais

UMF Radio (mau5trap)
19:00 – 20:00 Jay Robinson
20:00 – 21:00 Monstergetdown
21:00 – 22:00 Callie Reiff
22:00 – 23:30 Rinzen
23:30 – 01:00 TBA
01:00 – 02:00 Tinlicker
(zmiana czasu)
03:00 – 04:30 Spencer Brown
04:30 – 05:30 Spor
05:30 – 06:30 Getter
06:30 – 08:00 TBA

Carl Cox Megastructure
19:00 – 20:30 Fabio Neural
20:30 – 22:00 Eric Powell
22:00 – 23:30 TBA
23:30 – 01:00 Hot Since 82
01:00 – 04:00 (po zmianie czasu) The Martinez Brothers
04:00 – 06:00 Jamie Jones b2b Joseph Capriati
06:00 – 08:00 Carl Cox b2b TBA

Reflector (Playdifferently)
19:00 – 21:00 SpinnZinn
21:00 – 22:30 La Fleur
22:30 – 00:30 ANNA
00:30 – 02:00 Marcel Dettmann
(zmiana czasu)
03:00 – 04:00 Matador
04:00 – 06:00 Richie Hawtin
06:00 – 08:00 Dubfire b3b Nicole Moudaber b3b Paco Osuna

Arrival Stage
19:00 – 21:00 Antz
21:00 – 23:00 Thugfucker
23:00 – 01:00 Hector
01:00 – 03:30 (po zmianie czasu) CamelPhat b2b Solardo
03:30 – 05:00 Popof
05:00 – 06:30 Pleasurekraft
06:30 – 08:00 Cristoph

Oasis
20:00 – 21:00 BEBE BREAKS
21:00 – 22:00 Motion Sky
22:00 – 23:00 Kayne & Sanchez
23:00 – 00:00 Josh Wetherington
00:00 – 01:00 Moksha Sunset Drum Session
01:00 – 02:00 Richard Fraioli
(zmiana czasu)
03:00 – 04:00 Jimmie Page
04:00 – 05:00 Metaphysical b2b Motoe Haus
05:00 – 06:00 Christopher James
06:00 – 07:00 Rodrigo Vieira
07:00 – 08:00 Takshak

———-

NIEDZIELA, 31 MARCA

Mainstage
20:00 – 20:55 Kryoman DJ Set
21:00 – 22:00 Young Bombs
22:05 – 23:05 Jonas Blue
23:10 – 00:10 Lost Kings
00:15 – 01:30 Sunnery James & Ryan Marciano
01:35 – 03:05 Oliver Heldens
03:10 – 04:40 Afrojack
04:45 – 06:00 David Guetta
06:30 – 08:00 The Chainsmokers

A State Of Trance
20:00 – 21:15 Fatum
21:15 – 22:30 Ruben de Ronde
22:30 – 00:00 Cosmic Gate
00:00 – 01:30 Markus Schulz
01:30 – 02:30 Vini Vici
02:30 – 03:00 Vini Vici b2b Infected Mushroom
03:00 – 04:30 Jeffrey Sutorius (formerly Dash Berlin)
04:30 – 06:00 TBA
06:00 – 08:00 Armin van Buuren

Ultra Worldwide
20:00 – 21:15 Whipped Cream
21:15 – 22:30 SVDDEN DEATH
22:30 – 23:45 Peekaboo
23:45 – 01:00 TBA
01:00 – 02:00 Party Favor
02:00 – 03:00 Space Jesus
03:00 – 04:00 Ghastly
04:00 – 05:30 Kayzo
05:30 – 06:30 REZZ
06:30 – 08:00 Zeds Dead

UMF Radio (STMPD RCRDS)
20:00 – 21:00 TBA
21:00 – 22:00 VAN DUO
22:00 – 23:00 Infuze
23:00 – 00:00 Junior Sanchez
00:00 – 01:00 Cazztek
01:00 – 02:00 Dubvision b2b Raiden
02:00 – 03:00 Justin Mylo
03:00 – 04:00 Lost Frequencies
04:00 – 05:00 TBA
05:00 – 06:00 Matisse & Sadko
06:00 – 07:00 Julian Jordan b2b Brooks
07:00 – 08:00 TV Noise

Carl Cox Megastructure
20:00 – 22:30 Richard Grey
22:30 – 00:30 Charlotte de Witte
00:30 – 02:30 Tale of Us
02:30 – 04:30 Carl Cox
04:30 – 06:00 Maceo Plex
06:00 – 08:00 Adam Beyer

Reflector
20:00 – 22:00 Elio Riso
22:00 – 00:00 Noir
00:00 – 02:00 Josh Wink
02:00 – 04:00 Joris Voorn
04:00 – 06:00 Sasha | John Digweed
06:00 – 08:00 Testpilot

Arrival Stage
20:00 – 21:30 Rod B b2b RioTGeaR
21:30 – 23:00 Dennis Cruz
23:00 – 00:30 M.A.N.D.Y.
00:30 – 02:00 Archie Hamilton b2b Enzo Siragusa
02:00 – 03:30 Deborah de Luca
03:30 – 05:00 Anja Schneider
05:00 – 06:30 Richy Ahmed
06:30 – 08:00 Technasia b2b Carlo Lio

Oasis
21:00 – 22:00 BenSpence
22:00 – 23:00 esreveR
23:00 – 00:00 7 Grams
00:00 – 01:00 Trill Bill b2b N.Y.S.
01:00 – 02:00 Moksha Sunset Drum Session
02:00 – 03:00 Ideal b2b Angemi
03:00 – 04:00 Jason Daniel
04:00 – 05:00 Wyzzard
05:00 – 06:00 Juno
06:00 – 07:00 X-Con
07:00 – 08:00 Metaphysical