Essential Vibes ma już 11 lat! Urodzinowa impreza z trance’owymi klasykami już 15 października

Dobrze znana fanom trance’u w Polsce seria Essential Vibes kończy 11 lat. Z tej okazji 15 października klub VooDoo przejmie classic trance.

pdc

Stołeczni (i nie tylko) fani muzyki trance bardzo dobrze znają markę Essential Vibes. Od 11 lat w ramach tej serii imprez występowała praktycznie cała czołówka polskiej sceny oraz wielu zagranicznych gości. Za deckami meldowały się takie postaci, jak Bryan Kearney, John 00 Fleming, Darren Porter czy KhoMha. Wszystko zaczęło się jednak pod koniec września 2011 roku w stołecznym klubie Fonobar.

Od tamtego czasu odbyło się już wiele imprez miło wspominanych przez trancemaniaków. Ostatnia jak dotąd miała miejsce w połowie stycznia we współpracy z Euforia Festivals, jako before party przed przeniesionym ostatecznie na 2023 rok Tranceformations.

11. urodziny z klasycznym trance’m

Długo musieliśmy czekać na kolejną imprezę pod marką Essential Vibes. I tak się składa, że najbliższa z nich będzie tą urodzinową. 15 października w znanym już fanom trance’u warszawskim klubie VooDoo rządzić będą klasyki muzyki trance. Zaprezentują je Indecent Noise oraz postaci znane dobrze z imprez EV: Lightning vs Waveband, Matthew Pear i Paul Cogito.

Impreza rozpocznie się o godzinie 22:00. Wejściówki będą dostępne w kasach klubowych w dniu imprezy w cenie 30 zł.


foto: MadKat Photography

pdc

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?