Co z tegoroczną edycją Euforia Festival? Organizatorzy wydali oświadczenie!

Agencja Euforia Festivals wydała oświadczenie dotyczące przyszłości tegorocznej edycji swojego flagowego eventu, planowanego na początek lipca.

sunrise

Uporczywość w osiągnięciu zamierzonego celu to z pewnością domena marki Euforia Festivals oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Z racji epidemii koronawirusa organizacja planowanego na 4 lipca eventu staje się coraz mniej prawdopodobna. Jednak organizatorzy nie tracą wiary i wciąż wierzą, że jeszcze w tym roku plaża w Boszkowie ugości tysiące fanów muzyki elektronicznej.

Euforia Festival z planem B… i C

Na oświadczenie w sprawie tegorocznej edycji Euforia Festival musieliśmy czekać naprawdę sporo czasu – aż do poniedziałkowego wieczoru. Jak czytamy w wiadomości do fanów, wspomniana na początku lipcowa data jest jeszcze brana pod uwagę. Niemniej jednak na wszelki wypadek zaplanowano zapasowy termin. Według swoistego planu B impreza miałaby odbyć się 14 sierpnia. Taki rozwój sytuacji wiązałby się z anulowaniem występu jednego z artystów z lineup’u. W oświadczeniu nie wskazano, o którego konkretnie chodzi.

kalendarz

Niemniej, wciąż istnieje ryzyko, że i w połowie sierpnia impreza może nie mieć miejsca. W takim wypadku planowane jest przełożenie wydarzenia na 2021 rok, z zachowaniem pełnego składu artystów.

kalendarz

Przypomnijmy, że tegoroczny line-up zasilili już: Ben Nicky i Neelix jako headlinerzy, a także: Kryder, Grum, Davey Asprey, Roger Shah czy Indecent Noise. Do ogłoszenia pozostały jeszcze dwa nazwiska.

Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

sunrise

Euforia Festival 2020 – oświadczenie

Droga Euforia Family.

Po krótkiej ciszy czas na kilka słów od nas w sprawie tegorocznej edycji
festiwalu. Na przełomie marca i kwietnia rozpoczęliśmy rozmowy z artystami, które miały na celu zabezpieczenie bookingów na ew. nowy termin. Mimo iż wielu z Was w chwili obecnej poddaje pod wątpliwość organizację imprezy w pierwszym planowanym terminie, my postanowiliśmy obserwować rozwój sytuacji i wyczekiwać do samego końca. Nikt tak naprawdę nie jest w stanie przewidzieć co wydarzy się w nadchodzących miesiącach.

W chwili obecnej możemy powiedzieć, iż zabezpieczyliśmy drugi rezerwowy termin na ten rok, czyli 14 sierpnia. Możemy zdardzić, iż w chwili obecnej wszyscy poza jednym artystą, który ma w tym czasie zaplanowany występ w Azji potwierdzii zmianę terminu. Wciąż do ogłoszenia pozostały dwa nazwiska, które będą wisienką na torcie.

Reasumując, czekamy na rozwój sytuacji i po cichu wierzymy, że spotkamy się w tym roku w Boszkowie. W najgorszym wypadku, cały obecny skład
został potwierdzony na przyszłoroczny termin.

Pamiętajcie, że wciąż pracujemy nad Tranceformations oraz październikowym projektem, który zastąpi Back & Forth, a plany mamy
naprawdę mocne.
O możliwości zwrotu biletów poinformujemy gdy nastąpi zmiana terminu, jednakże apelujemy o pozostawienie biletów na nowy termin,co w tej trudnej sytuacji na pewno pomoże nam oraz kontrahentom, bo jak wiadomo zaliczki, które wpłaciliśmy za bookingi nie będą zwracane, a co za tym idzie mrozimy potężny kapitał…

Pozostańcie zdrowi ciałem i duchem, tęsknimy za Wami i liczymy na rychłe spotkanie.

Euforia Festivals

foto: Gromysz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?