Axwell remiksuje hitowy singiel projektu Europa. Szwed nadal w dobrej formie!

1/3 trio Swedish House Mafia w gazie – tydzień po pierwszym od dłuższego czasu remiksie dostajemy kolejny – tym razem na tapecie Martin Solveig i Jax Jones!

kalendarz

W ostatnich tygodniach jednym z największych hitów stacji radiowych w naszym kraju jest utwór “All Day And Night” projektu Europa, za którym stoją Jax Jones i Martin Solveig (warto dodać – Francuz będzie miał swoją własną scenę podczas tegorocznego Sunrise Festival). Do listy sukcesów panowie mogą właśnie dopisać sobie zaangażowanie w zremiksowanie ich produkcji samego Axela Christofera Hedforsa, znanego szerzej jako Axwell.

Szwed ma bardzo pracowity okres w swojej karierze – ostatnio w ramach swojej wytwórni otworzył akademię produkcji muzyki; dużo czasu zajmuje mu także koncertowanie w ramach trio Swedish House Mafia. Udaje mu się jednak znaleźć trochę czasu na tworzenie nowych brzmień – przykładowo tydzień temu światło dzienne ujrzał remiks uznanego artysty do singla “Don’t Worry”, który oryginalnie wykonał Redfield – młody i perspektywiczny producent z Wielkiej Brytanii.

emuze.me

W środę na Twitterze Axela pojawiła się jednoznaczna i ciesząca wszystkich fanów artysty wiadomość – kolejny remiks czeka tuż za węgłem!

Jak napisał, tak zrobił – dziś już każdy może posłuchać nowej wersji “All Day And Night”. Utwór został utrzymany w klimatach znanych z ubiegłorocznego singla “Nobody Else” – a przynajmniej jego pierwsza część. Dalej już mamy do czynienia z eksperymentami, jakie postanowił poczynić Axwell – druga część remixu odbiega bowiem klimatycznie od tego, co możemy usłyszeć w części pierwszej; od house’owych elementów nawiązujących do wyżej wspomnianego singla aż po dźwięki rodem z produkcji Vintage Culture.

ultra

Producent po raz kolejny pokazał, że nie daje się zaszufladkować i po prostu bawi się muzyką. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy remix znajdzie swoje miejsce w setliście polskiego występu Swedish House Mafii – a ten już 6 lipca w Gdyni podczas Open’er Festival.

emuze.me

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?