Excision zapowiedział wydanie nowego albumu. Dobra wieść dla fanów dubstepu!

Kanadyjski DJ i producent Excision zapowiedział, że pracuje nad nowym albumem. Będzie to prawdziwa uczta dla wszystkich fanów Dubstepu.

kalendarz

Excision uważany przez wielu fanów bass music (i nie tylko) za jedną z najistotniejszych postaci światowego dubstepu. Kanadyjczyk lubi też zaskakiwać – przykładowo ostatnio, wydając wspólny singiel z Illenium zatytułowany ,,Feel Something”. Utwór został przyjęty bardzo pozytywnie, co nie powinno dziwić – wszak w odpowiedni sposób łączy on odmienne przecież stylistyki obydwóch artystów. W ramach podziękowań dla fanów na swoim oficjalnym Instagramie, artysta podzielił się swoją historią związaną z tworzeniem tego utworu. Dodatkowo Kanadyjczyk ogłosił, że poświęca teraz czas na tworzenie nowego albumu.

Brak koncertów = więcej czasu na produkcję

Z powodu pandemii koronawirusa na całym świecie odwołane zostały nadchodzące koncerty i wydarzenia masowe. Oznacza to, że producenci mają w tym momencie dużo czasu na produkcję nowych utworów. Ten moment wykorzystuje również twórca Lost Lands Festival, który dodatkowo twierdzi, że fani powinni korzystać z tej okazji, by ,,uczyć się, rozwijać, ćwiczyć i cieszyć swoimi ulubionymi rzeczami”.

emuze.me

Nie wiemy póki, co czy utwory zawarte w albumie będą w jednym, charakterystycznym brzmieniu – czy może będzie to mieszanina różnych gatunków. Jedno jest pewne – premiera albumu Excision będzie niemałym wydarzeniem dla wszystkich fanów Bass Music.

emuze.me

ultra

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?