excision

Excision zaczyna rok od wydania albumu. “Onyx” ukaże się jeszcze w styczniu

Już 13 stycznia ukaże się “Onyx” – piąty studyjny album amerykańskiego dubstepowego producenta o pseudonimie Excision.

sunrise

Karuzela wydań w roku 2022 powoli się rozkręca, także pod kątem albumów. Już na początku roku otrzymamy naprawdę mocne uderzenie – swój piąty album wyda ikona dubstepu, Excision. Co prawda planowo miał się on pojawić jeszcze w roku poprzednim, ale lekkie opóźnienia to w dzisiejszej pandemicznej rzeczywistości norma. Artysta powiadomił na Twitterze, że “Onyx” wyjdzie w czwartek, 13 stycznia nakładem jego wytwórni Subsidia Records.

Nie znamy jeszcze pełnej tracklisty albumu, natomiast artysta dał znać, że znajdzie się na nim między innymi “Clockwork”, czyli wyczekiwany przez fanów collab z innym amerykańskim producentem o pseudonimie Kompany. Z pewnością utworów stworzonych w kooperacjach w trackliście znajdzie się więcej.

kalendarz

Żywa legenda gatunku

Excision to jeden z pionierów dubstepu za oceanem, tworząc go jeszcze na długo przed wbiciem się tej muzyki do mainstreamu. Od około 15 lat utrzymywał poziom, stając się ikoną gatunku i mając na swoim koncie między innymi cztery studyjne albumy czy słynne coroczne miksy z Shambhala. Założył nawet swój własny… festiwal – Lost Lands, który już w pierwszej edycji okazał się wielkim sukcesem. Poza muzyką, słynie z wyjątkowych efektów scenicznych podczas występów.

kalendarz

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?