kontakt

Tegoroczny sezon wakacyjnych eventów z całą pewnością nie wygląda tak, jak się spodziewaliśmy na początku roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszelkie plany dotyczące festiwalowych wyjazdów. Odwołanych lub przełożonych zostało multum eventów na całym świecie. Dotknęło to również serbskiego EXIT Festival – ta impreza miała się jednak odbyć za równo miesiąc. Z ograniczeniem frekwencji, mniejszą ilością scen i zmodyfikowanym lineup’em, ale jednak. Niestety, jak podają organizatorzy w oświadczeniu, tegoroczna edycja, będąca jednocześnie celebracją dwudziestolecia wydarzenia, nie odbędzie się.

Niestety…

Problem dotyczy – a jakże – koronawirusa. Jeszcze kilka tygodni temu sprawa przedstawiała się naprawdę pozytywnie. Niestety, w ostatnim czasie liczba osób chorych na COVID-19 w Serbii gwałtownie wzrosła, co spowodowało przywrócenie części restrykcji.

Kilka dni temu organizatorzy festiwalu podali informację o jeszcze większym zaostrzeniu limitu osób, które będą mogły znaleźć się w dniach 13-16 sierpnia w Twierdzy Petrowaradinskiej. Był to tylko wstęp do ogłoszonego dzisiejszego wieczora całkowitego anulowania tegorocznej edycji eventu.

EXIT Festival odbędzie się dopiero w 2021 roku – konkretne daty zostaną podane pod koniec lipca. Wkrótce mają zostać przekazane także informacje odnośnie zwrotu biletów. Pełną treść statementu znajdziecie poniżej.

kontakt