kontakt

Mateusz Borowicz aka Fafaq to jedna z najpopularniejszych postaci na rynku muzyki elektronicznej w Polsce. Producent, który w ostatnim czasie powrócił do swojego pierwotnego aliasu (w międzyczasie funkcjonowała ksywa Matthew Hill) wydaje właśnie swój kolejny tegoroczny singiel. Po wspólnym utworze z Fake Jake (side project I.GOT.U) “I Want That House”, Polak ponownie ląduje w stajni R3HAB’a.

Nowy track wielkopolskiego artysty nosi tytuł “Off The Walls” i jest kontynuacją tech house’owego stylu, jaki mogliśmy usłyszeć we wcześniej wydanych singlach.

Wart uwagi jest tu w szczególności aspekt wokalny. Po współpracy z rodzimymi twórcami (wcześniej wspomniany Fake Jake oraz MYLØ) przyszedł czas na zagranicznego gościa. Tym razem Polak zaprosił do współpracy RebMoe – wokalistkę, którą możecie kojarzyć z numerów Jonasa Aden’a czy Tiesto. Mamy więc do czynienia z collabem naprawdę konkretnego kalibru – a o tym, jak do niego doszło, krótko opowiedział nam sam Fafaq.

Wysłałem do RebMoe krótki fragment projektu, nad którym pracowałem. Spodobał jej się pomysł i napisała do tego tekst. Później dostałem wokale i zacząłem budować całą aranżację. Mam nadzieję, że podoba Wam się efekt końcowy!

Mateusz Borowicz aka Fafaq

To już kolejny utwór polskiego producenta w CYB3RPVNK – labelu, który w ciągu ostatniego roku docenił sporo utworów naszych rodaków. Nie ma co się dziwić – wszak rodzimi artyści otworzyli się na świat, a otwarte umysły i świeże pomysły dają nam coraz więcej powodów do dumy na zagranicznym rynku. I oby tak dalej!

Najnowszą propozycję Fafaq’a możecie ocenić sami – odsłuch znajdziecie poniżej.

kontakt