Fafaq debiutuje w wytwórni Aloka! Polsko-brazylijski collab pt. “What A Girl”

Polski producent Fafaq wydał swój najnowszy utwór “What A Girl” stworzony wraz z Future Class i Berico w labelu Aloka – Controversia.

emuze.me

Polscy producenci coraz częściej goszczą ze swoimi utworami w największych zagranicznych labelach. Są wśród nich oczywiście i te należące do wielkich, światowych artystów muzyki elektronicznej. Jedną z takich postaci na rodzimej scenie EDM’u jest z pewnością Fafaq. Ma on na swoim koncie wydania w wytwórni Tiësto czyli Musical Freedom, CYB3RPVNK R3HAB’a, czy Revealed Recordings Hardwella. Teraz przyszedł czas na label Aloka – Controversia. Fafaq wydał tam po raz pierwszy swój najnowszy kawałek zatytułowany “What A Girl”.

emuze.me

House’owy banger

“What A Girl” to numer, który powstał w wyniku współpracy Polaka z brazylijskim duetem Future Class oraz Belico na wokalu. Sam projekt Future Class fani STMPD RCRDS mogą kojarzyć chociażby z ich trzech wydanych tam na początku tego roku utworów.

Najnowsza polsko-brazylijska propozycja to mocno taneczny house’owy kawałek, który jeszcze na długo po przesłuchaniu pozostaje w głowie, głównie dzięki wciągającej melodii. Niewątpliwie słychać w nim potencjał do opanowania parkietów w rozpoczynającym się sezonie festiwalowym. Kto wie – być może numer ten Alok zagra podczas swojego występu na Sunrise Festival 2022… Czas pokaże!

emuze.me

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?