kontakt

Ten tydzień to moment, kiedy poznajemy pierwsze postaci z lineup’u Sunrise Festival 2022. Na pierwszy ogień poszedł David Guetta, natomiast teraz otrzymaliśmy kolejnego headlinera, którego możemy swobodnie nazwać legendą sceny. W składzie artystów zaplanowanych na dni 21-24 lipca 2022 roku pojawia się właśnie Faithless.

Legenda sceny w Polsce

Formacja dobrze jest znana wśród fanów elektroniki, między innymi z takich utworów, jak “Insomnia” czy “God Is A DJ”. Właśnie dzięki tym utworom trio zbudowało wizerunek pionierów takiego a nie innego brzmienia muzyki elektronicznej, mając jednocześnie wpływ na gusta wielu osób, które obecnie działają na scenie. Występ odbędzie się w formule DJ set – a więc przed publicznością pojawi się Sister Bliss, jedna z założycielek zespołu.

Faithless wystąpi na Sunrise Festival 2022 podczas drugiego dnia imprezy – a więc w piątek, 22 lipca. Koncert będzie mieć miejsce na Red Stage.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „+ SUNRISE IVAL 2022 FAITHLESS DJ SET FRIDAY 22.07 RED STAGE RMF MAXXX”

Kolejni artyści w tym tygodniu

Tym samym potwierdza się nasza wczorajsza spekulacja odnośnie potwierdzenia występów dużej części postaci, które zostały zaanonsowane na edycje 2020 i 2021. Przypomnijmy – według zapowiedzi, w Podczelu mieli zagrać między innymi Paul Kalkbrenner, Marshmello, Carl Cox, Fatboy Slim, Brennan Heart czy Reinier Zonneveld. Ci artyści mogą pojawić się również w lineupie Sunrise Festival 2022 – na potwierdzenie tej spekulacji będziemy musieli jeszcze chwilkę poczekać. W tym tygodniu możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń, które choć w części wyjaśnią sprawę.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kontakt