Fatboy Slim i Carl Cox wydadzą w tym tygodniu wspólny utwór

Dwie ikony sceny klubowej – Fatboy Slim i Carl Cox – wydadzą w końcu wspólny utwór o nazwie “Speed Trials On Acid”.

kalendarz

Carl Cox i Fatboy Slim to weterani sceny muzyki elektronicznej. Brytyjczycy mają ogromny wkład w popularyzację elektroniki na świecie. Dwaj wieloletni przyjaciele wielokrotnie mieli okazję spotykać się na scenie, ale na wspólny utwór musieliśmy czekać do 2022 roku. Efekt współpracy ikon muzyki klubowej poznamy już wkrótce.

Nowy projekt

Wspólny utwór na linii Carl Cox – Fatboy Slim nazywa się “Speed Trials On Acid”. Zapowiada nowy projekt Cox’a, w którym 59-latek chce się skupić na “live electronic”. Współpraca wyjdzie nakładem BMG już w ten piątek.

emuze.me

Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować utwór, który stworzyłem we współpracy z moim długoletnim przyjacielem Fatboy Slimem. #SpeedTrialsOnAcid to przeróbka mojego nadchodzącego live electronic projektu i zostanie wydana w BMG w nadchodzący piątek…

Carl Cox

Fatboy Slim na Sunrise. Czy Carl Cox też?

Fatboy Slim wystąpi w tym roku w Polsce. Artysta zagra już 24 lipca na Sunrise Festival w Kołobrzegu. Na tym samym festiwalu może wystąpić również Carl Cox. Przypomnijmy, że jeszcze przed początkiem pandemii – czyli w 2020 roku Carl Cox miał być jedną z gwiazd imprezy organizowanej przez MDT Production. Festiwal z powodu pandemii został dwukrotnie przesunięty i dopiero w 2022 roku obędzie się huczna “osiemnastka”.

Czy zagra na niej Carl Cox? Tego jeszcze nie wiemy, lecz mamy nadzieję że Sunrise Festival skutecznie udało się przebookować występ legendy muzyki elektronicznej. Wiele na to może wskazywać, gdyż na stronie artysty jest zaznaczony event w Polsce. Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?