Skandal w warszawskim klubie Bank. Odwołano występ Felix’a Jaehn’a!

Klub poinformował, że oficjalny komunikat wyda najpóźniej w czwartek, ale według naszych nieoficjalnych informacji sprawa jest kuriozalna.

kalendarz

To miał być wielki powrót Felix’a Jaehn’a do Polski! Od tygodni warszawski klub Bank promował występ artysty, który miał zagrać w stolicy w minioną sobotę (23 marca). Informację o imprezie promowały największe portale piszące o kulturze EDM, bo przecież Felix to światowa gwiazda, która stworzyła już nie jeden wielki przebój. Na zapowiedziach się jednak skończyło, bo występ Niemca odwołano niemal w ostatniej chwili.

Odwołanie seta artysty dziwi tym bardziej, że Felix był w Warszawie. Krótkie nagrania z Okęcia czy centrum miasta zamieścił na swoim InstaStory. Na jednym z filmików zapraszał nawet na swojego seta. W klubie Bank miał zagrać około 1 w nocy, ale chwilę przed opublikował w sieci zaskakującą wiadomość.

kalendarz

Artysta poinformował, że nie jest w stanie wystąpić z powodu naruszenia umowy przez klub. Wyraził też smutek i nadzieję, że wkrótce wróci do Warszawy. Krótko po tym wpisie o odwołaniu występu Felix’a poinformował również stołeczny klub. Obecni podczas imprezy klubowicze nie kryli oburzenia.

ultra

Problem w tym, że organizatorzy nie odnieśli się do zarzutów o naruszenie umowy z Felix’em. Zapytaliśmy więc ich, co było powodem odwołania występu artysty. Przedstawiciele klubu odpowiedzieli nam, że najpóźniej we wtorek wydadzą oficjalny komunikat, a do tego czasu nie będą komentować sprawy. Jednak według naszych nieoficjalnych informacji sprawa jest kuriozalna.


kalendarz

Sobotnia impreza w Banku była sygnowana nie tylko obecnością Felix’a, ale też niemal jako osobne wydarzenie marki CIROC & MOSCHINO. W sieciach społecznościowych organizatorzy napisali nawet wprost: “Niemiecki DJ i producent, który podbił światowe listy przebojów, wystąpi w sobotę 23 marca podczas imprezy CIROC & MOSCHINO.” Według naszych informatorów management Felix’a wręcz oniemiał i stwierdził, że Niemiec nie będzie swoim nazwiskiem promował obu marek. Na nic zdały się tłumaczenia, dlatego koncert Felix’a odwołano. Czy to rzeczywiście prawdziwy powód skandalu? Dowiemy się najpóźniej we wtorek.

kalendarz

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?