Znamy pierwsze szczegóły Fest Festival 2020. Szykują się spore zmiany!

Pierwsza edycja tego wielogatunkowego eventu okazała się sukcesem. Organizatorzy idą więc za ciosem i rozszerzają przyszłoroczną edycję do 3 dni!

silesia beats

Tą imprezę swobodnie możemy nazwać objawieniem tegorocznego sezonu festiwalowego w naszym kraju. Pierwsza edycja Fest Festival okazała się sporym sukcesem i mimo paru wpadek (rotacje w lineupie i brak jasnych informacji odnośnie absencji) spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród osób, które w dniach 23-24 sierpnia bawiły się w Parku Śląskim.

Jakie były nasze wrażenia? Dowiecie się jeszcze w ten weekend z rozbudowanej relacji na naszej stronie i na Facebooku, a tymczasem wybiegnijmy na chwilę w przyszłość, bowiem znamy już pierwsze szczegóły dotyczące drugiej edycji imprezy.

jay_cluss

Agencja Follow The Step, która zajmuje się organizacją tego wydarzenia, potwierdziła dziś kontynuację Fest Festival w roku 2020. Miejsce bez zmian – po raz kolejny zabawa na wielu zróżnicowanych gatunkowo scenach odbywać się będzie w samym sercu aglomeracji śląskiej, a więc w Parku Śląskim na granicy Katowic i Chorzowa.

ultra

Zmiany – i to bardzo istotne – będą dotyczyły za to daty. Druga edycja Fest Festival zbiegnie się bowiem z sierpniowym długim weekendem. Zabawa będzie trwać w dniach 13-15 sierpnia, i tu tkwi kolejna bardzo istotna różnica w porównaniu do edycji pierwszej – festiwal urasta z dwóch do trzech dni!

Jak na Facebook’owym wydarzeniu zapewniają organizatorzy,

silesia beats

Będzie jeszcze więcej scen muzycznych, jeszcze więcej atrakcji i jedyna w swoim rodzaju FEST atmosfera

Fest Festival

Trzymamy więc za słowo i z niecierpliwością czekamy na kolejne szczegóły dotyczące tego festiwalu, który może w następnym roku przyciągnąć jeszcze więcej fanów EDM.

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?