kontakt

Objawienie sezonu festiwalowego – tak pisaliśmy o FEST Festivalu w roku 2019. Zupełnie nowa marka na rynku eventowym wjechała z niemałym rozmachem, rozbudzając oczekiwania na kolejny rok. Niestety, przyszła pandemia i planowana wówczas na 3 dni została przeniesiona na kończący się właśnie weekend, a także rozszerzona do 4 dni.

Zakończone ubiegłej nocy wydarzenie jeszcze sobie dogłębnie podsumujemy na naszych łamach – teraz jednak skupmy się na tym, co w przyszłym roku. Agencja Follow The Step ogłosiła bowiem pierwsze informacje dotyczące FEST Festival 2022.

FEST Festival 2022 – gdzie i kiedy

Przede wszystkim potwierdzone zostało miejsce imprezy. Po raz trzeci, mimo krytyki ze strony niektórych mieszkańców, będzie nim Park Śląski. Znamy także dokładną datę imprezy – dziesiątki tysięcy fanów różnych gatunków muzyki spotkają się między Katowicami i Chorzowem w dniach 10-13 sierpnia 2022 roku. Tym samym formuła czterodniowego festiwalu zostanie zachowana.

Było dużo elektroniki

W tym roku nie zabrakło muzyki elektronicznej – i to nie tylko na Kręgach Tanecznych czy Arena Stage, ale również w wielu innych miejscach imprezy. Tym samym fani EDMu powinni bacznie śledzić ogłoszenia dotyczące FEST Festival 2022. W pierwszej kolejności możemy spodziewać się rozpoczęcia sprzedaży biletów, natomiast na pierwsze gwiazdy z lineup’u będziemy musieli poczekać zdecydowanie dłużej.


foto: Zuza Sosnowska

kontakt