Długo nie trzeba było czekać. Znamy pierwsze szczegóły FEST Festival 2022

Organizatorzy FEST Festival już po kilku godzinach po zamknięciu tegorocznej edycji przedstawili pierwsze szczegóły edycji przyszłorocznej.

sb

Objawienie sezonu festiwalowego – tak pisaliśmy o FEST Festivalu w roku 2019. Zupełnie nowa marka na rynku eventowym wjechała z niemałym rozmachem, rozbudzając oczekiwania na kolejny rok. Niestety, przyszła pandemia i planowana wówczas na 3 dni została przeniesiona na kończący się właśnie weekend, a także rozszerzona do 4 dni.

Zakończone ubiegłej nocy wydarzenie jeszcze sobie dogłębnie podsumujemy na naszych łamach – teraz jednak skupmy się na tym, co w przyszłym roku. Agencja Follow The Step ogłosiła bowiem pierwsze informacje dotyczące FEST Festival 2022.

FEST Festival 2022 – gdzie i kiedy

Przede wszystkim potwierdzone zostało miejsce imprezy. Po raz trzeci, mimo krytyki ze strony niektórych mieszkańców, będzie nim Park Śląski. Znamy także dokładną datę imprezy – dziesiątki tysięcy fanów różnych gatunków muzyki spotkają się między Katowicami i Chorzowem w dniach 10-13 sierpnia 2022 roku. Tym samym formuła czterodniowego festiwalu zostanie zachowana.

Było dużo elektroniki

W tym roku nie zabrakło muzyki elektronicznej – i to nie tylko na Kręgach Tanecznych czy Arena Stage, ale również w wielu innych miejscach imprezy. Tym samym fani EDMu powinni bacznie śledzić ogłoszenia dotyczące FEST Festival 2022. W pierwszej kolejności możemy spodziewać się rozpoczęcia sprzedaży biletów, natomiast na pierwsze gwiazdy z lineup’u będziemy musieli poczekać zdecydowanie dłużej.


foto: Zuza Sosnowska

sb

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?