FEST Festival 2022 – Lineup z podziałem na dni i sceny

W dniach 10-14 sierpnia w Parku Śląskim nie zabraknie gwiazd różnych gatunków. Oto lineup FEST Festival 2022!

pdc

10 sierpnia (środa)

Arena Stage
Astrix
Claptone
Julia Wieniawa
Mikromusic
Woodkid

Silesia Stage
Ars Latrans Orchestra: Sztuka miłości
Golan
Jon Hopkins
Karaś/Rogucki
Sarapata

Tent Stage
Chillwagon
Kinny Zimmer
Rusina
Slowthai
Yung Lean

Eden Stage
Eelke Kleijn
Fideles
Gigi
Lulu Malina
Oliver Koletzki
Weikum

Magic Forest
Jaźnicka
Josh Flowers
Kiwi
Lazy Habits


11 sierpnia (czwartek)

Main Stage
Quebonafide
Nothing But Thieves
RÜFÜS DU SOL
Jimek i Goście

Arena Stage
Charlotte de Witte
Igo
Kaśka Sochacka
Shy FX
Vitalic LIVE

Astral Stage
Basil O’Glue
CJ Art
Kola
Paul Thomas
Przybylski

Eden Stage
Catz ‘n Dogz
DJ Tennis
Filip Sonik b2b Mihvu
George Fitzgerald DJ Set
Kappa e Ravve
Mella Dee
Paramida

Krąg Taneczny by Smolna
DJ Mell G
Gheist LIVE
Joris Voorn
Partiboi69
Recondite LIVE

Magic Forest
Jakub Skorupa
Lydmor
Robert Cichy
Warm Graves

Possession
Charlie Sparks
ØTTA
SHLØMO
Vanille

Silesia Stage
Alfa Mist
Bitamina
FKJ
Jamala + Kayah
Mulimba

Tent Stage
1988: Ruleta LIVE
Kukon
Mr. Polska
Young Leosia
Żabson


12 sierpnia (piątek)

Main Stage
The Chainsmokers
Rudimental
Beata Kozidrak i Bajm
Sokół

Arena Stage
Armand van Helden
FISHER
James Arthur
Natalia Nykiel
NERVO

Astral Stage
Caiva
Malugi
Marlon Hoffstadt aka DJ Daddy Trance

Eden Stage
Furrier
Rafa’el
Raidho
Rebolledo
Sainte Vie LIVE
Sam Shure
Viken Arman LIVE

Krąg Taneczny by Smolna
Enrico Sangiuliano
Sam Paganini
Sama’ Abdulhadi
Secret Cinema

Magic Forest
Jagoda Kret
Michał Anioł
Paula Roma
Sonia Stein

Possession
Lucia Lu
Parfait
Randomer
Trym

Silesia Stage
Catz ‘n Dogz LIVE
Coals
Elderbrook
Gus Dapperton
SYML

Tent Stage
Ashnikko
Margaret
Masked Wolf
Pete & Bas
Smolasty


13 sierpnia (sobota)

Main Stage
Stromae
Jungle
sanah
OIO

Arena Stage
Bokka
Duke Dumont
Imanbek
JXDN
Scooter

Astral Stage
Atreo
HKKPTR
Raverpik
Sabu!
The Jacob Sisterz

Eden Stage
Cocolino
Dole & Kom
Fejka
Foxall
Jan Oberlander
Gioli & Assia
Marvin Jam
Ritual Thrills
Sas

Krąg Taneczny by Smolna
Annett Gapstream
Layton Giordani
Leon
Nastia
Oliver Huntemann

Magic Forest
Bluszcz
D3lta
Dawid Tyszkowski
Sad Boys Club

Possession
Afem Syko
Raven
Sara Landry
Somewhen

Silesia Stage
Bovska
Caribou
Chloe Moriondo
Piotr Zioła
Son Lux

Tent Stage
bbno$
Jacuś
Kaliber 44
Kizo
Lanek


14 sierpnia (niedziela)

Eden Stage
David Vunk
Kosma
Nowosad
Pablo Bozzi
Poté
Reka
Skatebård

pdc

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?