FEST Festival 2023 potrwa aż 5 dni! Oto pierwsze szczegóły przyszłorocznej edycji

Poznaliśmy już datę przyszłorocznej edycji chorzowskiego festiwalu. FEST Festival 2023 potrwa aż pięć dni, poszerzając się o kolejny dzień.

reklamujsie

Zaledwie trzy edycje wystarczyły agencji Follow The Step, by za sprawą FEST Festival rzucić rękawicę największym graczom na polskim rynku. Impreza odbywająca się od 2019 roku w Parku Śląskim podczas zakończonej w niedzielę tegorocznej edycji stała pod znakiem progresu względem 2021. Więcej na temat eventu opowiemy Wam w obszernej relacji tekstowej, a tymczasem skupmy się już na przyszłym roku. Znamy bowiem pierwsze szczegóły FEST Festival 2023.

Aż 5 dni

Przede wszystkim poznaliśmy datę przyszłorocznego wydarzenia. FEST Festival 2023 odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia. Otrzymamy więc po raz pierwszy oficjalnie pięciodniowy festiwal. Taka długość miała miejsce także w tym roku – lecz niedzielna impreza na Eden Stage została dodana jako niespodzianka, a sam festiwal był promowany jako czterodniowy.

Potwierdzona została także miejscówka – po raz czwarty domem FEST Festival będzie Park Śląski w Chorzowie. Tak na dobrą sprawę ciężko byłoby znaleźć inne odpowiednie miejsce dla festiwalu o tego typu klimacie. Cieszy więc fakt, że nieprzychylność (choć chyba już malejąca) mieszkańców położonego nieopodal Osiedla Tysiąclecia nie zmusiła włodarzy imprezy do wyprowadzki.

Warto obserwować!

Od pierwszej edycji włodarze festiwalu stawiają na różnorodność gatunkową. Niech świadczy o niej chociażby skład piątkowej sceny głównej. Przypomnijmy – zagrali tam kolejno Rudimental, Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Sokół oraz The Chainsmokers. Na pozostałych scenach również reprezentowane były niemal wszystkie wiodące nurty muzyczne. Fani elektroniki zaś mogli wybierać spośród aż ośmiu dancefloorów w różnych klimatach, na czele z Arena Stage i Kręgami Tanecznymi. Dlatego też warto mieć na oku ogłoszenia dotyczące FEST Festival 2023. Tak, jak w ubiegłym roku – najpewniej najpierw rozpocznie się sprzedaż biletów, zaś dopiero za jakiś czas poznamy pierwsze gwiazdy przyszłorocznej imprezy.


foto: Krzysztof Szlęzak

reklamujsie

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?