Festiwal UNTOLD otwiera lineup edycji 2023. Pierwsze ogłoszenie… spoza EDMu

Formacja Imagine Dragons otwiera lineup UNTOLD 2023. Będzie to pierwszy występ amerykańskiego zespołu w Rumunii.

reklamujsie

Nie trzeba było zbyt wielu lat, aby festiwal UNTOLD stał się jedną z czołowych marek na europejskiej scenie eventowej. Połączenie dużych nazwisk w lineup’ie i naprawdę przyjemnego dla bawiących się otoczenia wydarzenia sprawiło, że do rumuńskiej Kluż-Napoki co roku zjeżdża się masa osób. Organizatorzy ewidentnie chcą iść do przodu, czego znakiem jest pierwsze ogłoszenie artystów na edycję 2023.

Imagine Dragons otwierają lineup

W ubiegłym roku na czele lineup’u stali Anne-Marie, G-Eazy, J Balvin, David Guetta, Paul Kalkbrenner, Oliver Heldens oraz Dimitri Vegas & Like Mike. Edycja 2023 także zapowiada się na naprawdę konkretną pod tym względem. Włodarze rumuńskiego festiwalu uznali jednak w tym roku, że dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie ogłoszeń od postaci niezwiązanych z taneczną elektroniką.

Jako pierwsi lineup UNTOLD 2023 zasila formacja Imagine Dragons. Amerykańska formacja znana jest z wielu przebojów, łączących pop, rock i alternatywę. W ostatnim czasie w rozgłośniach radiowych triumfy święciły takie single, jak “Sharks” czy “Bones”. Występ na UNTOLD będzie ich pierwszym dla rumuńskiej publiczności.

Dla czytelników Shining Beats taniej

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się w najbliższych dniach i tygodniach. Sprzedaż biletów na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 3-6 sierpnia ruszyła 6 października… i tego samego dnia się zakończyła. Dosłownie dwie minuty wystarczyły najbardziej zainteresowanym wizytą w Kluż-Napoce osobom, aby wykupić pierwszą pulę biletów. Obecnie trwa rejestracja na kolejne pule biletów.

W najbliższych dniach z kolei ruszy polska dystrybucja wejściówek w zestawach z transportem i noclegiem. Podobnie, jak w ubiegłym roku, będzie za to odpowiedzialny zaprzyjaźniony team FESTiVALOVE, który zaoferuje czytelnikom Shining Beats lepsze ceny. Więcej informacji przekażemy Wam już wkrótce.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?