Ponad 120 utworów w soundtracku FIFA 22. Tak dużo EDMu nie było w tej serii gier jeszcze nigdy!

Swedish Hosue Mafia, Martin Garrix, DJ Snake i Malaa – to tylko część postaci, które pojawią się na soundtracku do gry FIFA 22.

kalendarz

FIFA to popularna seria gry piłkarskiej znana na całym świecie. Gra tworzona przez EA Sports co roku na jesień prezentowana jest w nowej odsłonie. Prócz odświeżonej szaty graficznej, nowych silników czy aktualizacji klubów, gracze otrzymują również nowy soundtrack. Ten tegoroczny dla fanów muzyki elektronicznej jest szczególny.

Swedish House Mafia, Area21 i wiele więcej

Ścieżka dźwiękowa gry FIFA 22 będzie zawierać aż 122 nowe utwory – a wśród nich sporo elektroniki. Nie jest to co prawda zbyt duże zaskoczenie – wszak już w ubiegłych latach pisaliśmy o EDMie w tej grze – ale na uwagę zasługuje ilość utworów z tego nurtu, a także obecność topowych postaci sceny. I tak – w kultowej grze usłyszymy najnowsze tracki takich postaci, jak Swedish House Mafia czy Martin Garrix (jako Area21). Ze swoimi produkcjami pojawią się również DJ Snake, Malaa , Major Lazer, Armand Van Helden, Firebeatz czy The Chemical Brothers.

kalendarz

Dwie playlisty

Już teraz na portalach streamingowych możecie znaleźć stworzone przez EA Sports oficjalne playlisty z soundtrackiem gry. Jest on podzielony na dwie części – pierwsza, bardziej różnorodna gatunkowo i przeznaczona do “klasycznych” trybów gry, zawiera 47 utworów…

ultra

…z kolei na tej dedykowanej trybowi Volta znajdują się 62 produkcje. To właśnie tam umieszczono zdecydowaną większość EDMowych numerów.

Muzykę mamy, więc pozostaje już tylko czekać z niecierpliwością na nowe okazje do niszczenia padów wielogodzinnych piłkarskich rozgrywek. Oficjalna premiera gry FIFA 22 odbędzie się wszak już 1 października.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?