FISHER organizuje własny festiwal. Czas na TRIIP na Maltę!

TRIIP ma odbyć się w dniach 2-4 czerwca na Malcie. Na festiwalu, który organizuje FISHER, wystąpią między innymi Chris Lake i Nora En Pure.

kalendarz

FISHER to postać, którą dobrze zna każdy bywalec dużych festiwali. Na fali mundialowych emocji można stwierdzić, że jego utwór “Losing It” dla większości DJów jest tym, czym Messi jest dla Lionela Scaloniego i Mbappe dla Didiera Deschampsa – to pewniak. Ci, którym nie udało się zobaczyć australijskiego DJa na tegorocznym FEST Festival, będą mieli ku temu okazję, o ile przyszłoroczne wakacje planują spędzić na Malcie. To właśnie tam odbędzie się organizowany przez niego festiwal!

FISHER zdradza pierwsze szczegóły

Australijski producent ujawnił datę, miejsce oraz pierwszych artystów, którzy wystąpią na festiwalu. TRIIP ma odbyć się w dniach 2-4 czerwca na Malcie. W pierwszej fazie lineup’u znalazły się takie nazwiska, jak Chris Lake, Claptone i Nora En Pure. Organizator nie kryje swojego podekscytowania.

emuze.me

To jest nie do opisania! Bycie organizatorem i gospodarzem własnego festiwalu na Malcie następnego lata… I mieć na koncie takie legendy jak Loco Dice, Eats Everything, Chris Lake i wielu innych… To absolutne marzenie! Malta, The Fish jest w drodze!!! Let’s get TRIIPPPPYYYY

FISHER

Bilety już dostępne

TRIIP ma zapewnić uczestnikom rozrywkę zarówno za dnia, jak i w nocy. Przed zachodem słońca festiwalowicze mogą liczyć na rozmaite wydarzenia na basenach, plażach, zamkach i łodziach. Z kolei po zmroku impreza ma przenieść się do największego maltańskiego klubu. Tam, pod gołym niebem fani FISHERa będą mogli bawić się do białego rana.

Bilety na to wydarzenie są dostępne na oficjalnej stronie festiwalu. Ceny standardowych wejściówek, obejmujących między innymi wstęp na otwartą przestrzeń oraz pool & beach party, plasują się na poziomie 130 euro. Wejście na imprezy odbywające się na zamku i łodzi wymagają dodatkowego biletu, którego cena nie jest jeszcze znana. Wejściówka VIP, której koszt wynosi 250€, pozwala dodatkowo chociażby na wstęp na strefy VIP.

ultra

emuze.me

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?