NERVO wystąpią na FEST Festival 2022! Tego samego dnia także FISHER i The Chainsmokers

W ubiegłym roku były na Heartbeat Festival, teraz przyjdzie czas na FEST Festival. Wiemy już, na którym polskim evencie wystąpią NERVO!

PDC

Jednym z czołowych EDMowych aliasów reprezentujących płeć piękną jest duet NERVO. Siostry zyskały popularność dzięki stworzeniu hymnu Tomorrowland 2011, potwierdzając swoją wartość kolejnymi dużymi produkcjami, takimi jak “Reason” czy “Like Home”.

W naszym kraju bardzo dobrze znają je stali bywalcy Sunrise Festival. Mimo głosów krytyki dotyczących rzekomo bardzo podobnych na przestrzeni lat setów, to właśnie występy Australijek były przez wielu uznawane za jedne z najlepszych na całej imprezie. Poprzednie dwa występy w naszym kraju miały miejsce właśnie na Sunrise Festival w 2019 roku oraz na Heartbeat Festival dwa lata później. Na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia jakiegokolwiek występu sióstr nad Wisłą w tym roku. Mimo to, na 99% już możemy stwierdzić, gdzie zobaczymy je w akcji.

emuze.me

NERVO powracają do Polski

W ostatnich dniach NERVO udostępniły listę miejsc, które odwiedzą nadchodzącego lata. Ich tour rozpoczął się 6 maja w Las Vegas, zas pierwszy europejski występ planowany jest na 25 czerwca. Naszą uwagę z kolei przykuł termin 12 sierpnia. To właśnie przy nim jest dopisek “POL”, sugerujący wprost, że duet odwiedzi nasz kraj. Dokładne miejsce co prawda zostało zamazane, ale grafik zrobił to na tyle nieudolnie, że możemy powiedzieć już wprost – NERVO zagrają na FEST Festival 2022!

Ich set planowany jest na piątek, 12 sierpnia – wówczas w Parku Śląskim wystąpią także FISHER oraz The Chainsmokers. Chorzowskie wydarzenie zapowiada się więc na jedno z najciekawszych z pozycji fana EDMu w tym sezonie. Więcej informacji na temat ostatnich ogłoszeń imprezy organizowanej przez Follow The Step znajdziecie pod tym linkiem.

PDC


foto: ErZet Arts

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?