kontakt

Poznać się na umiejętnościach Floriana mieliśmy możliwość już przy okazji jego licznych collabów z największymi artystami. Wszak tworzył już utwory wraz z Timmym Trumpetem, Nickym Romero czy Stevem Aoki.
Przez lata Francuz wietnamskiego pochodzenia prezentował raczej progresywne brzmienia. Zdarzało się jednak, że prawnuk Pabla Picasso uderzał w strony Electro House. Stało się tak przykładowo przy okazji wydania jego poprzedniego minialbumu w STMPD RCRDS – „X”. Wtedy połączył siły z polskim producentem Blindersem – a efektem tej współpracy był utwór “Genesis”

W tym roku Florian wydał zaledwie jeden singiel. Z kolei w roku 2020 spod ręki Francuza i jego gości wyszły bowiem trzy tracki. Jednym z nich był collab z Martinem Garrixem (jako GRX) zatytułowany “Restart Your Heart”.

Powrót do STMPD RCRDS

Panowie już wcześniej mieli na koncie jeden collab. “Make up Your Mind” było szczególnie udane pod względem popularności – utwór na Spotify i YouTube w sumie zebrał ponad 50 milionów odtworzeń.

Czas na coś nowego

Przyszedł jednak czas na coś nowego. Jakiś czas temu na social mediach STMPD RCRDS pojawiły się krótkie filmiki teasujące nową EPkę – „Héritage”. Duży nacisk pojawił się nie tylko na stworzenie dobrych utworów, lecz także teledysków. Świadczą o tym przede wszystkim ostatnie sekundy klipu, w tym podpis – Florian Picasso presents a Story-Based Music Video. W planowanej na nieokreślony na ten moment termin EPce, Picasso po raz trzeci połączy swoje siły z Martinem Garrixem. Wynikiem tej kooperacji jest singiel „Far Away”.

Numer ten mocno odbiega od tego, co prezentowali nam panowie we wcześniejszych collabach. Nie dostajemy bowiem festiwalowego bangera, a przyjemne połączenie electro house’u z progresywnym sznytem. Sam klip również jest wart uwagi. Widzimy w nim samego Floriana wędrującego przez pustynię. Pod koniec materiału Picasso trafia jednak do zupełnie innego uniwersum, które z pewnością zostanie rozwinięte w kolejnych teledyskach.

Najnowszą propozycję Floriana Picasso i Martina Garrixa aka GRX znajdziecie poniżej. Jak już podkreślaliśmy wcześniej – warto zwrócić uwagę na klip!

kontakt