Flume wydaje nowy singiel. Będziecie mogli usłyszeć go na żywo w Polsce!

Już jutro ukaże się nowy singiel autorstwa Flume! To nie koniec dobrych wieści – Australijczyk rozpocznie swoją europejską trasę koncertową w Warszawie!

silesia beats

W marcu Harley Edward Streten aka Flume wydał imponujący mixtape składający się z aż 17 utworów, oprócz tego publikując naprawdę intrygujący singiel “Friends“. Mogło się wydawać, że taka dawka nowości od Harleya będzie wyczerpywać potencjał wydawniczy artysty na ten rok – jednak nic bardziej mylnego. Wszyscy, którzy mimo tegorocznych release’ów wciąż narzekali na brak nowej muzyki od Australijczyka w końcu mogą poczuć się spełnieni.

Ostatnio na Instagramie Flume’a pojawiła się grafika wraz z opisemśroda 12 czerwca“. Jest ona okładką nowego singla artysty. Na wersji mobilnej Spotify przy starych utworach autora takich hitów jak “Never Be Like You”, “Holdin On” czy “Sleepless” pojawiły się animacje, które nawiązują do instagramowej okładki.

jay_cluss

Wyświetl ten post na Instagramie.

wednesday june 12 🦀

Post udostępniony przez Flume (@flume)

Co ciekawe, na instastory brytyjskiego zespołu tworzącego Indie Pop – London Grammar (możecie go kojarzyć z “Hey Now“, do którego Arty zrobił swój pamiętny remix, czy też przygotowanego z duetem Disclosure numeru “Help Me Lose My Mind“) pojawiła się dokładnie ta sama animacja. Wszystko wskazuje więc na to, że już jutro będziemy świadkami naprawdę mocnego collabu!

ultra

To nie koniec dobrych informacji na temat Australijczyka. Znamy już bowiem wszystkie destynacje jesiennej trasy koncertowej po Europie i Wielkiej Brytanii. Wśród miejsc, w których wystąpi widnieje Polska! Flume zagra 28 października na warszawskim Torwarze.

Warto skorzystać z tej okazji, ponieważ Flume nie odwiedza zbyt często kraju nad Wisłą. Jego ostatni występ, który promował album “Skin“, miał miejsce w 2016 roku w Poznaniu. Jesteśmy przekonani, że właśnie na tym występie będziecie mogli usłyszeć zawartość wydanego wkrótce mixtape’u.

silesia beats

Przedsprzedaż biletów startuje 19 czerwca o godzinie 10:00. Zarejestrować się możecie pod tym linkiem. Naprawdę warto rozważyć taki koncertowy kierunek!

kalendarz

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?