Flume powraca z dawką nowej muzyki. Świeży mixtape artysty już dostępny!

Australijczyk wraca na scenę z przytupem, publikując mixtape zatytułowany “Hi This Is Flume”. W sieci pojawił się także dokument opisujący karierę artysty.

kalendarz

Minęło już 2 lata od momentu, kiedy Flume wydał swój ostatni numer. “Hyperreal” stało się na swój sposób popularny – chociażby za sprawą użycia go w jednej z kampanii reklamowych.

Wszyscy fani Australijczyka z niecierpliwością czekali, aż Harley przedstawi coś nowego – praktycznie każda premiera od Flume’a wnosi coś zupełnie nowego i zaskakuje nieszablonowymi patentami.

kalendarz

Wyjątkowo długie oczekiwanie – ku zadowoleniu wielu słuchaczy alternatywnej elektroniki – nareszcie się zakończyło. W mediach społecznościowych autora takich hitów jak “Never Be Like You” czy “Holdin On” pojawiła się okładka nowego projektu, wraz z krótkim opisem, będącym zapowiedzią mixtape’u zatytułowanego “Hi This Is Flume“.

ultra

Wydawnictwo miało swoja premierę o godzinie 21:00 na portalu YouTube. W tym samym momencie skłądanka pojawiła się także w aplikacjach streamingowych, takich jak Spotify. Jesteśmy już po odsłuchu składającego się z siedemnastu pozycji mixtape’u i wciąż nie jesteśmy w stanie zebrać szczęk z podłogi. Zresztą – sprawdźcie sami! Poniżej znajdziecie odnośnik do nagrania na YouTube, zaś pod tym linkiem odnajdziecie odsłuch na portalu Spotify.

Do szerszego grona odbiorców trafił również film dokumentalny, dotyczący kariery Australijczyka. “When Everything Was New” miało swoją premierę już w ubiegłym roku, jednakże dopiero teraz możecie znaleźć go za darmo na portalu YouTube. Produkcja została podzielona na cztery części, które sumują się w czterdziestopięciominutową całość.

kalendarz

Jeżeli chcecie się przekonać, jak wyglądała droga na szczyt zdobywcy nagrody Grammy, to naprawdę warto zapoznać się z tą pozycją.

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?