Flume wydał odnaleziony kawałek z 2014 roku. Nadal brzmi świeżo!

Flume wydał w ostatnim czasie utwór “Slugger” i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że numer ma już prawie 10 lat!

PDC

Flume od jakiegoś czasu bombarduje fanów swoimi niewydanymi utworami sprzed niemal 10 lat. Parę miesięcy temu udostępnił kilka ID podczas sesji Q&A na Discordzie, a niecały tydzień temu zorganizował live na platformie TikTok, podczas którego zaprezentował numer “Slugger” z 2014 r. Dyskusje na Reddicie pokazują rozczarowanie fanów, którzy oczekiwali większej ilości snippetów podczas streamu. Australijski producent zdecydował się na rekompensatę i parę dni później… wydał wspomniany utwór!

Flume wydaje utwór sprzed prawie 10 lat!

W ostatnim czasie Flume pełnymi garściami czerpie ze skarbca, którym okazał się być odnaleziony po latach laptop. To na nim Australijczyk produkował swój debiutancki album o tytule “Flume” i to na nim zastał kopalnię starych projektów, którymi postanowił podzielić się z fanami. Jeden z nich zaprezentował podczas ostatniego live’a na TikToku. Mowa tu o utworze “Slugger”, który producent postanowił wydać w kilka dni po streamie, w 10. urodziny wspomnianego krążka.

emuze.me

Numer, choć ma już prawie 10 lat, nadal brzmi świeżo. Zamieszczamy go poniżej i liczymy na więcej takich skarbów w przyszłości.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?