Fred again.. łączy siły z Seleną Gomez. Posłuchaj fragmentów nadchodzącego singla

Selena Gomez powraca do wydawania muzyki – i na to wygląda, że wkrótce ukaże się jej wspólny utwór z Fred again’em.

2sher

Fred again.. to wszechstronny producent, o czym nieraz informowaliśmy na łamach naszych tekstów. Nie tylko pod względem lawirowania między podgatunkami elektroniki, ale i patrząc na muzykę wszelaką. Prócz emocjonalnej twórczości, w której dużą rolę pełnią sample i wokale pozyskiwane z różnorodnych źródeł, serwowanej pod swoim aliasem Gibson na swoim koncie ma wiele współprac z reprezentantami popu, rapu i nie tylko. Brytyjczyk tworzył z takimi sławami jak Ed Sheeran, Pink, Ellie Goulding, Eminem, Jax Jones, Stormzy i nie tylko. Więcej o jego współpracach dowiecie się w materiale dostępnym poniżej.

Na tym jednak nie kończy się lista globalnie rozpoznawalnych nazwisk, które towarzyszą jego produkcjom. Właśnie do portfolio Freda dołącza Selena Gomez. Wywodząca się ze świata Disney Channel aktorka i wokalistka już ma na swoim koncie wiele współprac z elektronicznymi twórcami. Wśród nich znalazły się takie nazwy jak Kygo, Marshmello, KSHMR i nie tylko.

emuze.me

Amerykanka po dłuższej przerwie – bo już w piątek – powraca do wydawania muzyki. Ale najnowszy kawałek nie będzie jeszcze tym, o którym mówimy w tym tekście. Na wynik współpracy Gomez z Gibsonem przyjdzie nam poczekać dłużej. Jednak dzięki fanom możemy posłuchać fragmentów nadchodzącej kolaboracji. Artysta zagrał nową propozycje na jednym ze swoich występów.

Od plotek, aż po muzykę

O tym, że Fred again.. oraz Selena wspólnie spędzali czas niedawno trąbiły zagraniczne portale plotkarskie. Spekulowano nawet, że artystów mogą łączyć bliższe relacje. Jednym z elementów potwierdzających ten stan rzeczy miało być ich wspólne zdjęcie w restauracji czy fotografie wrzucane na media społecznościowe.

ultra

Na ten moment jednak wiemy, że jedynym potwierdzonym aspektem związanym z ich spotkaniami jest… kwestia muzyki. Gibson stworzył wraz z Gomez nowy utwór, który zaprezentował podczas jednego z ich ostatnich występów. Fani wokalistki od razu wychwycili jej charakterystyczną barwę głosu, a fragmenty z koncertu z odpowiednią adnotacją trafiły do sieci.

Fakt współpracy potwierdził sam Fred Again, wrzucając zdjęcie ekranu komputera, gdzie widać interfejs DAWu. Nie zabrakło w nim ścieżek zatytułowanych “SELENA LEAD”.

https://twitter.com/SGchartupdate/status/1693358406390653405?

Muzyczne odkopy

Propozycja roboczo nazywana “That’s Alright” bądź “Be Alright” bazuje na kompozycji “That’s All Right” Laury Rivers z 1967 roku. Nie od dziś wiadomo, że Fred lubi bawić się w recykling w swojej twórczości. Poniżej możecie zapoznać się z fragmentami nadchodzącej współpracy.

kalendarz

https://twitter.com/SGchartupdate/status/1693079441474240856

Na ten moment nie znamy daty wydania najnowszej produkcji Freda, ani tego, na czyj album jest ona przeznaczona. Selena Gomez na dniach powraca do muzycznej działalności, a Gibson w tym roku jeszcze nie wypuścił kolejnej części albumu z serii “Actual Life”. Dla niecierpliwych czeski fanklub wokalistki postarał się o złączenie w całość dostępnych w sieci fragmentów “That’s All Right”. Możecie tego posłuchać poniżej.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?