Fred Again.. się nie zatrzymuje i zorganizował spontaniczny, darmowy rave w Londynie

Fred Again zaprosił fanów na darmowy rave w Londynie, który zorganizował wraz z innym brytyjskim producentem Kenny Beats.

pdc

Fred Again.. rzetelnie pracuje na miano muzycznego odkrycia ostatnich lat. Po ikonicznym secie w ramach Boiler Room oraz spontanicznym B2B ze Swedish House Mafia Brytyjczyk wraz z Kenny Beats zaprosił na rave do Londynu!

Fred Again.. nie przestaje

Od parunastu dni w serwisie YouTube można oglądać występ, jaki Fred Again dał w ramach Boiler Room. Nie bez powodu set został okrzyknięty jednym z najważniejszych tego roku. Znajdziemy tam między innymi długo wyczekiwane kolaboracje Brytyjczyka ze Skrillexem oraz Four Tetem, a także wyjątkowy klimat. Fred w ostatnim czasie pojawił się także na kameralnej i spontanicznej imprezie organizowanej przez Swedish Hose Mafia w klubie H0L0. Z kolei w ubiegły weekend zorganizował wraz z hip-hopowym producentem Kenny Beats spontaniczny rave w Londynie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wstęp na wydarzenie był całkowicie darmowy – wystarczyło mieć szczęście po zarejestrowaniu się za pośrednictwem Google Forms.

Kenny Beats – od EDM do rapu

Możecie z pewnością nie skojarzyć od razu, kim jest Kenny Beats – a tymczasem jest to znana szczególnie fanom basowej muzyki postać. Brytyjczyk był niegdyś członkiem trapowego duetu LOUDPVCK. Pod tym aliasem współpracował m.in. z NGHTMRE i Zeds Dead, a także wydawał remiksy między innymi dla The Chainsmokers. W 2017 r. Ryan Marks, drugi członek zespołu, odszedł, co uargumentował chęcią pracy nad innymi projektami. Po rozpadzie Kenny skierował się ku muzyce hip-hop, w której także odniósł niemałe sukcesy. Ma na swoim koncie między innymi bity dla Gucci Mane, Ski Mask i Slump God.

A jak było podczas spontanicznego rave’u, na którym zagrali właśnie między innymi Kenny Beats czy Fred again..? O tym możemy się przekonać na social mediach – poniżej znajdziecie nagranie z Instagrama organizatora. Jedno jest pewne – zajawki tam nie brakuje!

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?