Skrillex Four Tet i Fred

Fred again.., Skrillex i Four Tet wydają wyczekiwane od występu podczas Boiler Room “Baby Again”

Mocno wyczekiwany wspólny utwór na linii Fred again.. – Skrillex – Four Tet między innymi z seta podczas Boiler Room w końcu się ukazał.

kalendarz

“Nowa house’owa mafia” – tak jakiś czas temu określiliśmy trio Fred Again.., Skrillex i Four Tet. Po wspólnych występach w londyńskim Troxy i Electric Ballroom oraz wyjątkowym show w Madison Square Garden w Nowym Jorku, panowie wypuszczają wymiatający podczas tych setów wspólny numer. “Baby again” to house’owy banger z głęboką linią basową, samplujący kawałek “Baby” od Lil Baby.

Wyczekiwany od długiego czasu

Droga do dzisiejszej premiery była długa. Pierwsze demo „Baby Again..” powstało już około rok temu podczas wspólnej sesji studyjnej w Pangbourne. Fred następnie zaczął testować „Baby Again..” podczas swoich setów DJskich, wśród których był kultowy występ z cyklu Boiler Room. Od tego czasu kolaboracja stała się jednym z najbardziej pożądanych ID na scenie. Kulminację hype’u spotęgował wspólny set w Nowym Jorku, z którego zdjęcie umieszczono na okładce albumu.

kalendarz

Kawałek ukazuje się niedawno po wydaniu przez Skrillexa aż dwóch studyjnych albumów, a także po premierze collabu Freda z Dermotem Kennedym. Z pewnością jednak “Baby again..” nie jest z ich strony ostatnim słowem na najbliższe miesiące!

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?