Już w lutym raw hardstyle zawładnie Zabrzem. Przed nami pierwsza edycja eventu FREEDOM

25 lutego w zabrzańskim CK Wiatrak odbędzie się pierwsza edycja imprezy o nazwie FREEDOM. Za deckami staną tuzy brzmień raw hardstyle.

dolaczdonas

Coraz ciekawiej wygląda tegoroczny kalendarz eventowy w naszym kraju. Najwięcej dzieje się – co naturalne – w miesiącach wakacyjnych, ale wcześniej także będzie się gdzie bawić. Oprócz atrakcji dla fanów muzyki trance oraz techno, coś dla siebie otrzymają także fani harder styles – a to za sprawą nowej serii eventów. 25 lutego fani cięższych brzmień dostaną jednak coś trochę odmiennego od tego, co zazwyczaj gwarantują organizatorzy hardowych imprez.

W Zabrzu na surowo

Za imprezę o nazwie FREEDOM odpowiada dość nowa agencja B&B events, która ma – według założeń – zajmować się stricte hardowymi imprezami. Na pierwszy ogień idą klimaty raw hardstyle, które będą dominować przez całą noc 25 lutego w zabrzańskim CK Wiatrak. Wydarzenia skupione tylko na rawowych brzmieniach są w naszym kraju dużą rzadkością – stąd nasze wcześniejsze słowa o odmienności.

Twórcy imprezy postawili na ściągnięcie do naszego kraju uznanych zagranicznych twórców brzmień raw. I tak, headlinerami pierwszego eventu FREEDOM są E-Force, Neroz oraz Mutilator. Cała trójka reprezentuje kolebkę hard dance’u – czyli Holandię – i ma na swoim koncie występy na czołowych eventach tego typu, pokroju Defqon.1, Decibel Outdoor, Reverze, Qapital czy Rebirth Festival. Możemy się więc spodziewać naprawdę mocnego uderzenia. O to zadbają zresztą także polscy reprezentanci. Na zabrzańskiej scenie, oprócz headlinerów, pojawią się także Rawness, The Voizer, Brutalna Ciżba, Sej-G, Kitana, Twisted Skull oraz Torment – zwycięzca DJ contestu.

Bilety na tę imprezę dostępne są za pośrednictwem bileterii Abilet.pl. Na ten moment dostępna jest druga pula w cenie 119 zł. Swój egzemplarz możecie kupić pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym pierwszą edycję FREEDOM.

dolaczdonas

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?