kontakt

Już po raz drugi fani i słuchacze muzyki spod znaku labelu Future House Music wybrali swoich ulubieńców ostatniego roku. Przez ostatnich kilka tygodni trwało głosowanie w kilku kategoriach. Ostatecznie wyniki Future House Music Awards 2020 okazały się pozytywne dla tych, którzy kibicowali duetowi DJ Kuba & Neitan. Polskie rodzynki wśród nominowanych okazały się zwycięskie w kategorii „Najlepszy singiel 2020„.

Polacy w formie

Sukces przyniósł track „Feel The Vibe”. Odświeżona wersja house’owego editu Axwella (1/3 Swedish House Mafia) do „2 Million Ways” od C-MOS niebywale udała się chłopakom i w pełni zasłużenie zbierała pokaźne liczby i pozycje w elektroniczno-tanecznych notowaniach. Trzeba przy tym przypomnieć, że utwór zebrał supporty od największych w branży, jak na przykład Martin Garrix czy Kygo, ale i również doczekał się oficjalnego remiksu od Keanu Silvy.

Swoje laury zgarnął również Mo Falk – Niemcowi udało się zwyciężyć w kategorii „Najlepszy artysta”. Mogliście go już poznać podczas występu na Shining Beats Festival, a także w drugim sezonie Drop Challenge. Jednak Moritz może zawdzięczać zwycięstwo przede wszystkim wysokiej formie release’ów, a także prężnemu działaniu na YouTube oraz Twitchu.

W sumie było pięć kategorii

To nie był jednak koniec – w sumie głosowanie toczyło się w pięciu kategoriach.

Najlepszym nowym artystą został wybrany Robbie Mendez, którego powinniście kojarzyć chociażby z collabu ze Skytechem pt. „Overload„. Trzeba przyznać, że nagroda jest w pełni zasłużona i serdecznie polecamy zapoznać się z twórczością tego jegomościa wydającego już niejednokrotnie w Spinnin’ Records, CYB3RPVNK czy Future House Music.

Wokalistką roku została wybrana zaś Cally Rhodes (nie mylić z Laną). Zasłużyła sobie na ten tytuł singlem All Night stworzonym we współpracy z NGTY. Walijka współpracowała w przeszłości również z Redondo – postacią dobrze znaną słuchaczom house music.

Najlepszy remixer zdaniem głosujących okazał się RetroVision, którego przedstawiać Wam już chyba nie trzeba. Młody Francuz zdążył zyskać uznanie na scenie już dość dawno i, nie obniżając lotów, nadal pozytywnie zaskakuje. Nagrodę dostał za remix do utwóru Breaking Me od Topic i A7S.

kontakt