Już w piątek Armin van Buuren zaprezentuje nowy album. Powrót kultowego projektu!

Pierwszy od 2 lat release aliasu Gaia okazuje się być… pełnoprawnym albumem! Już w ten piątek premiera krążka zawierającego ponad 20 pozycji!

PDC

Przez ostatnie lata niestety niewiele było nam dane słyszeć o drugim, bardziej trance’owym projekcie Armina van Buurena. Alias Gaia, tworzony wraz z Benno de Goeij z Rank 1, ostatni występ na dużym festiwalu zaliczył 3 lata temu – podczas EDC Las Vegas 2016. Co prawda panowie zagrali jeszcze w październiku roku ubiegłego w amsterdamskim Paradiso, ale czy to może zadowolić fanów muzyki trance? Oczywiście że nie!

Armin i Benno przerwali jednak milczenie. Na oficjalnym kanale najpopularniejszego trance artysty pojawił się krótki teaser nowego materiału, okraszony przebitkami z wspomnianego występu w klubie Paradiso w Amsterdamie.

emuze.me

Jak się okazuje – video zwiastuje wydanie nowego albumu! “Moons of Jupiter” ujrzy światło już 21 czerwca! Polska premiera fizycznego krążka będzie miała tydzień później, czyli 28 czerwca. Będzie to pierwszy release duetu od 18 sierpnia 2017 – wtedy to to jako część składanki A State Of Trance Ibiza 2017 wydany został utwór “Crossfire“.

Co istotne – patrząc w tracklistę można swobodnie wybaczyć Arminowi i Benno tak długą przerwę w publikacji nowej muzyki pod aliasem Gaia – bowiem tracklista krążka liczy aż 21 pozycji! Poniżej znajdziecie cała listę utworów.

PDC

GAIA “MOONS OF JUPITER” – TRACKLISTA

1. Metis
2. Adrastea
3. Amalthea
4. Thebe
5. Themisto
6. Leda
7. Himalia
8. Jupiter LXXI (S/2018J1)
9. Jupiter LXV (S/2017J4)
10. Lysithea (Sine Square Noise)
11. Elara
12. Dia (Computer Electronic)
13. Carpo
14. Io
15. Europa
16. Ganymede
17. Callisto
18. Euporie
19. – (Lost) (S/2003J12) (Moons Of Jupiter)
20. Valetudo
21. Jupiter LX (S/2003J3)

Informacje te niejako potwierdzają to, o czym Armin mówił w wywiadzie dla T.H.E. Music Essentials (obszerne fragmenty przełożone na język polski znajdziecie tutaj). Teaser zawierający pełne ciepła syntezatorowe brzmienia napawają optymizmem przed ukazaniem światu całej produkcji. Bardzo sobie cenimy numery Holendrów – i to niezależnie od tego, czy są to klasyczne numery, czy te wydane w latach 2014-17 (tak jak przykładowo “Empire Of Hearts”) – dlatego liczymy na wiele!

emuze.me

Total
35
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?