Galantis odświeża legendarny utwór Roxette. Jak brzmi “Fading Like A Flower” w nowej odsłonie?

Szwedzki duet Galantis w 30-lecie wydania albumu “Joyride” zespołu Roxette wydaje remix jednego z ikonicznych utworów swoich rodaków.

kalendarz

Odświeżanie starych motywów w muzyce to nic nowego. Co rusz jesteśmy świadkami wydań starych utworów w nowej odsłonie. Ostatnio taki ruch zrobili panowie z duetu Galantis, którzy sięgnęli po jeden z największych hitów swoich rodaków. Przed nami nowa odsłona kultowego utworu Roxette.

Popowy klasyk w tanecznym wydaniu

Nowa odsłona utworu Roxette zostaje wydana w ramach trzydziestej rocznicy wydania trzeciego albumu duetu “Joyride”. “Fading Like A Flower” został przystosowany do dzisiejszych radiowych standardów – wszak z pewnością utwór prędzej czy później tam wyląduje. Lekki house’owy klimat sprawia, że produkcja szybko wpada w ucho. Dla Galantis odświeżenie klasyku z lat 90’tych było sporym wyzwaniem, ale i również wyróżnieniem, co panowie podkreślili w swojej wypowiedzi.

emuze.me

To dla nas zaszczyt stworzyć własną wersję tak klasycznego utworu… Dorastaliśmy słuchając “Joyride” Roxette i musieliśmy słyszeć “Fading Like A Flower” milion razy w radiu, kiedy byliśmy młodzi. Współpraca z kimś, kto napisał tak wielkie hity z naszego dzieciństwa, jest niesamowita.

Galantis

Nową odsłonę “Fading Like A Flower” możecie przesłuchać poniżej.

emuze.me

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?