gaspad-auge

Gaspard Augé z duetu Justice rusza z solowym projektem! Pierwszy singiel już dostępny

Jeden z członków duetu Justice – Gaspard Augé rusza z solowym projektem. Pierwszy singiel z płyty jest już dostępny.

silesia beats

Niektórzy artyści, mimo iż od lat występują w znanych duetach, potrzebują jednak czasem chwili wytchnienia i możliwości działania solo. Weźmy dla przykładu nieistniejącą już (niestety) grupę Daft Punk. Panowie przez wiele lat doskonale się dogadywali, jednak jeden z członków – Thomas Bangalter – od czasu do czasu udzielał się przy innych projektach. Teraz inny producent z duetu o francuskim rodowodzie postanowił wykonać krok w stronę solowego projektu. Mowa tutaj o Gaspardzie Augé z grupy Justice.

Początek czegoś wielkiego

Już teraz wiadomo, że wydany ostatnio singiel Francuza o tytule “Force majeure” to dopiero początek czegoś wielkiego. Jeden z autorów hitów takich jak “D.A.N.C.E.” czy “Safe & Sound” już wkrótce wyda swój solowy album! Będzie on nosił nazwę “Escapades” i – jakżeby inaczej, ukaże się nakładem legendarnej wytwórni Ed Banger. Warto zapoznać się również z oficjalnym teledyskiem do singla nagranym w Turcji.

jay_cluss

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Gaspard Augé działa poza duetem Justice. W 2010 roku wspólnie z Mr. Oizo nagrali soundtrack do filmu (nie śmiejcie się) “Mordercza Opona“, za którym stoi nie kto inny jak właśnie autor kultowego “Flat Beat“. Jeśli nie znacie tej nietypowej produkcji, to koniecznie radzimy się z nią zapoznać.

ultra

kalendarz

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?