Czy da się połączyć rap i EDM? P.A.F.F. odpowiada “jeszcze jak” i remixuje… Taco Hemingway’a

P.A.F.F. stworzył własną interpretację numeru “Yin Yang”, za który odpowiadają Gedz i Taco Hemingway. Utwór nabrał bardziej klubowego stylu.

sunrise

P.A.F.F. jest jednym z tych artystów ze sceny EDM, którzy nie zamykają się na gatunki i właściwie nie ma dla nich żadnych limitów. Polski producent potrafi swobodnie łączyć gatunki, czego koronnym przykładem jest jego album “Fala” sprzed niemal czterech lat. Mogliśmy usłyszeć tam na klubowych bitach wielu artystów z polskiej rapgry.

Taco i Gedz na house’owym bicie

Teraz Paweł stworzył oficjalny remix dla jednych z czołowych postaci polskiego rapu – oczywiście dodając całości nieco pędu. Mowa o numerze “Yin Yang“, za który odpowiadają Gedz i Taco Hemingway.

kalendarz

Oryginał stworzony przez dwójkę polskich raperów stale cieszy się dość sporą popularnością. Zaproszenie Taco do utworu było dobrym ruchem Gedziuli – wszak to nazwisko przyciąga wielu słuchaczy, także spoza rapowego fanbase’u.

ultra

Niespodzianka na Walentynki

Wpasowujący się w klimaty brytyjskiego house’u remix był pierwotnie dostępny wyłącznie w wersji Deluxe wydanego pod koniec ubiegłego roku albumu Gedza “Stamina”. Jego premiera na portalach streamingowych nie było szeroko zapowiadane. Tym samym P.A.F.F. i jego interpretacja “Yin Yang” wzięły nas z zaskoczenia w ubiegły weekend.

Mocno osadzony w obecnych rapowych trendach oryginał zyskał nieco klubowego charakteru, stając się znacznie weselszym numerem. Jeżeli tak mają wyglądać fuzje pomiędzy rapem a EDM, to z niecierpliwością czekamy na więcej!

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?