Getter nie został sam. Znajomi z branży EDM okazują wsparcie po fali hejtu!

Steve Aoki, Alison Wonderland, Jauz – to tylko garść artystów, którzy postanowili dodać otuchy Amerykaninowi, który z powodu hejtu odwołał trasę koncertową.

sunrise

Ostatnie tygodnie były dla Gettera bardzo trudne. Amerykanin w obliczu przytłaczającej krytyki i nienawiści ze strony dużej części fanów, odwołał resztę swojej trasy koncertowej, na której zostało mu zaledwie siedem występów do końca. Podczas koncertów był wygwizdywany i obrzucany różnymi przedmiotami. Szerzej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

W obliczu tak rażącej toksyczności, nie tylko społeczność bass’owa, ale i osoby słuchające innych nurtów muzyki elektronicznej stanęli po stronie poszkodowanego. Znajomi z branży oraz przyjaciele Gettera masowo zaczęli okazywać mu wsparcie oraz dodawać otuchy na portalach społecznościowych.

kalendarz

Jauz, Alison Wonderland, Joyryde, czy Rezz – to tylko kilka przykładów z naprawdę pokaźnej listy artystów, którym sytuacja Amerykanina nie pozostała obojętna.

ultra

“Mam zbyt wiele słów na to, co się w tej chwili dzieje z sytuacją Gettera, więc będzie krótko. Gdyby wydał tę samą muzykę i zrobiłby tę samą trasę, tylko że pod innym aliasem, każdemu by się to podobało. Jednak próbował być sobą i wy to wszyscy zniszczyliście. Dobra robota.”

Jauz

“Wszyscy musimy przyjąć, że artyści zmieniają się i chcą robić różne rzeczy. W przeciwnym razie czeka nas stagnacja. Bez ryzyka, bez wyzwania, bez nowych gatunków. Przykro to słyszeć”

Steve Aoki

“Rób dalej to, co chcesz. Pieprzyć ludzi którzy nie potrafią zrozumieć, że chcesz przekraczać granice i rozwijać się jako osoba i jako artysta. To są ludzie, którzy nie pozwalają tej scenie ruszyć z miejsca. Trzymaj się bracie”

Lost Kings

“Wiedz, że podejmowanie ryzyka i bycie sobą, to jest najlepsze co możesz zrobić. Odpowiedni ludzie Cię znajdą. Przykro mi z powodu tego, co teraz przechodzisz, wszyscy jesteśmy z Tobą.”

Alison Wonderland

“Brak mi słów. Zobaczcie, co zrobiliście.. Ale wiecie co, Visceral jest fantastycznym albumem i wy, hejterzy, nie sprawicie, że ta perełka zniknie”

Habstrakt

Dzięki tak wielu słowom wsparcia ze strony kolegów i koleżanek po fachu na pewno będzie łatwiej artyście przejść przez tą ciężką sytuację. Kto wie – może wydarzenia z ostatnich godzin co poniektórym przemówią do rozsądku i sprawią, że fani Amerykanina staną się bardziej otwarci na nowe brzmienia…

kalendarz

sunrise

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?