Ghost Stories po raz pierwszy z oficjalnym setem w sieci. Na to czekali fani hardstyle’u!

Projekt tworzony między innymi przez duet D-Block & S-Te-Fan nie udostępniał dotychczas w sieci swoich setów – aż do tegorocznego Defqon.1.

kalendarz

Za nami wyjątkowa, bo wirtualna edycja Defqon.1, która – musimy przyznać – była spektakularnym przedsięwzięciem. Nie bez kozery w popularnym Endshow wybrzmiał utwór “The Show Must Go On”. Zanim jednak do utworu zespołu Queen odpalono pirotechnikę, na scenie znalazł się projekt Ghost Stories. Dla tych osób, które przegapiły ten niecodzienny występ, mamy dobrą wiadomość – w sieci został udostępniony wideo set.

Pierwszy raz

Projekt Ghost Stories tworzy duet D-Block & S-Te-Fan oraz wokalistka Evelyn Bakker – prywatnie siostra jednego z twórców duetu. Występy pod tym aliasem są rzadkością, więc każdy zarejestrowany set Ghost Stories jest na wagę złota. W sieci dotychczas nie było dostępne żadne oficjalne wideo z koncertu projektu, aż do niedzielnego wieczoru, kiedy to zagrali na wirtualnej edycji Defqon.1.

kalendarz

W trzydziestominutowym secie znalazły się wszystkie dotychczas wydane utwory w ramach tego aliasu, na czele z “Open Your Mind” czy “Sweet Dreams”. Każdemu z nich towarzyszył wokal Evelyn. Nie zabrakło również zupełnie nowego materiału, który najpewniej ukaże się wkrótce. Cały występ trio został oficjalnie udostępniony, warto więc sprawdzić!

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?