Gigi D’Agostino ma się dobrze. Niedawno wystąpił na festiwalu San Remo, a teraz wydaje nowy singiel

Po poważnych problemach zdrowotnych nie zostało już chyba zbyt wiele. Gigi D’Agostino wraca na scenę z nowym-starym singlem!

kalendarz

Kilka lat temu słuchacze mieli okazję przypomnieć sobie o Gigi D’Agostino. Jedna z bardziej wyrazistych postaci włoskiej sceny klubowej przełomu wieków powróciła w 2018 roku na listy przebojów z odświeżoną wersją “L’amour Toujours”, którą pod nazwą “In My Mind” wydał wraz z Dynoro. Druga taka okazja – już niestety znacznie bardziej gorzka – przyszła pod koniec 2021 roku. Wówczas informowaliśmy na naszych łamach o poważnych problemach zdrowotnych 56-latka.

Kapitan powraca

Na to wygląda jednak, że Luigino swoje kłopoty ma już za sobą – a świadczy o tym powrót na scenę. Kilka tygodni temu mogliśmy zobaczyć go w akcji podczas kultowego festiwalu San Remo…

kalendarz

…zaś 21 czerwca w Mediolanie odbędzie się jego pierwszy pełnoprawny występ po czterech latach przerwy. Nazywany przez Włochów “kapitanem muzyki dance” nie poprzestaje na tym – właśnie na rynku ukazał się jego nowy kawałek. Choć… nie jest on taki zupełnie nowy. “Shadows Of The Night” stworzone wraz z duetem Boostedkids to po prostu odświeżenie “Another Way”, klasyka Gigiego z 1999 roku.

ultra

Pomyśleliśmy o przeróbce mojej piosenki z 1999 roku – “Another Way” – która w tym roku kończy 25 lat. Zachowaliśmy oryginalną sekcję instrumentalną, budując dookoła nową część, dając życie nowemu punktowi widzenia.

Gigi D’Agostino

Nowa wersja osadzona jest w nawiązujących do bigroom techno klimatach i już teraz można ją odsłuchać poniżej.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?