Maestro powraca do Polski. Giuseppe Ottaviani jeszcze tej jesieni w Poznaniu!

Jeden z najbardziej poważanych w naszym kraju trance’owych producentów wystąpi pod koniec października w klubie Pacha Poznań.

kalendarz

Jeśli mielibyśmy wskazać ,którego zagranicznego producenta polskie community muzyki trance (prócz Armina) wielbi najbardziej, bez wątpienia wskazalibyśmy na Giuseppe Ottaviani‘ego. Włoski DJ i producent muzyczny już kilkukrotnie miał okazje występować w naszym kraju. Tej jesieni Maestro będzie miał okazję ponownie odwiedzić kraj nad Wisłą, gdzie wystąpi w jednym z klubów.

Trzygodzinny set

Giuseppe Ottaviani już 23 października odwiedzi klub Pacha Poznań. Nie będzie to jednak byle jaki występ, bo w lokalu z wiśnią w logo zagra on aż trzygodzinnego seta. To niezwykła okazja, gdyż Włoch zazwyczaj nie gra tak długich występów. Podczas imprezy zagrają również polscy przedstawiciele. Za rozgrzewkę odpowiadać będzie dobrze znany stałym bywalcom klubu Tom Forester, a oprócz tego za deckami zamelduje się również Matt Bukovski.

emuze.me

Bilety na to wydarzenie są już do nabycia pod tym linkiem. Pierwsza pula roszeszła się w niesamowitym tempie, dlatego w sprzedaży są już wejściówki z puli drugiej, w cenie 85 zł.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?