kontakt

Do tegorocznej edycji Sunrise Festival zostało już niemal 100 dni. Jesteśmy już po majówce, a to właśnie na czas po długim weekendzie organizatorzy zaplanowali kolejne ogłoszenia artystów. W tym tygodniu poznamy wielu artystów, którzy zaprezentują się w dniach 21-24 lipca w kołobrzeskim Podczelu – pierwszą dwójkę z nich zaprezentowano właśnie dziś.

Kolejne dwa nazwiska w składzie

Z samego rana karuzela ogłoszeń zaczęła się kręcić, i to w kierunku dość spodziewanym – skład lineup’u zasilił bowiem Loopers. Holenderski DJ i producent kojarzony z STMPD RCRDS – labelu Martina Garrixa – już kilka dni potwierdził na swoich social mediach występ w Kołobrzegu.

Niektórzy pojawienia się znanego z bass house’owych bangerów twórcy mogli się spodziewać już jakiś czas temu. Wszak mogliśmy go zobaczyć już w składzie na ubiegłoroczną (ostatecznie zastąpioną przez The Other Side Of The Sun) edycję. Na szczęście agencja MDT Production dała radę z dopięciem szczegółów, i tym samym Loopers wystąpi w sobotę 23 lipca na Red Stage. Oprócz niego na tej scenie zaprezentują się także między innymi Alesso, Alok i David Guetta.

Najmocniejsze działo przyszło jednak dopiero o godzinie 19:00. To wtedy właśnie ogłoszono, że do Kołobrzegu powraca po 10 latach Giuseppe Ottaviani. Włoski wirtuoz muzyki trance jest wręcz uwielbiany przez fanów tej muzyki w naszym kraju. W ostatnich latach mogliśmy go zobaczyć u nas kilkukrotnie – w tym dwa razy na Dreamstate Europe. Teraz przyszedł czas na kołobrzeskie Podczele.

“Maestro” zagra na Blue Stage tego samego dnia, co Loopers na Red Stage – czyli w sobotę 23 lipca. Co istotne – nie będzie to DJ set, a live act!

Jeszcze wiele przed nami

W najbliższych dniach możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń artystów. Możliwe, że poznamy chociażby skład niedzielnej Black Stage – jeden z kwietniowych postów na social mediach festiwalu może wskazywać na powrót tech house’owego brandu ANTS.

Na ten moment lineup Sunrise Festival 2022 liczy prawie 50 nazwisk, a przed nami ponad drugie tyle. Całą, aktualizowaną na bieżąco listę, znajdziecie pod tym linkiem.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kontakt