Znamy ich z “The Sound Of San Francisco”, teraz wydali numer u Don Diablo. Wielki powrót Global Deejays!

Austriacki duet zasłynął 15 lat temu z takich numerów, jak “The Sound Of San Francisco”. Teraz Global Deejays wylądowali w labelu Hexagon.

kalendarz

Ten rok zaskakuje naprawdę wszystkich – także w materii muzyki. Nikt jednak nie przypuszczał chyba, że pewnego dnia usłyszymy austriacką grupę Global Deejays wydającą utwór w labelu Don Diablo. Jeżeli jakimś cudem ktoś nie kojarzyłby tych panów, to warto sięgnąć pamięcią wstecz, konkretnie o jakieś 15 lat. Wtedy właśnie o tej formacji było najgłośniej – za sprawą takich numerów, jak “The Sound of San Francisco“, “Get Up” czy “What A Feeling“. I choć było to już dawno temu, to do dzisiaj w głowie część słuchaczy ma w głowie lecący na kanale VIVA klip z autokarem jadącym do imprezowego miasta, leżącego w Kalifornii. No to jeszcze raz: “Amsterdam, Boston, LA” i…

Co możemy powiedzieć o nowej produkcji?

Nie trzeba być geniuszem, aby domyśleć się, że utwór znacząco różni się od poprzednich wydań austriackich producentów. Nie oznacza to jednak, że “Building A Fire” jest skazane na porażkę. Wręcz przeciwnie – jest to naprawdę solidna premiera, czego dowodzi wydanie w labelu Hexagon – a konkretnie w sublabelu o nazwie Generation HEX.

kalendarz

Na wokalu udzieliła się dobrze znana polskim fanom Amanda Wilson. Przypomnijmy, że Brytyjka ma na swoim koncie współpracę z Remady & Manu-L czy duetem Kalwi & Remi – jednak jej największym przebojem było legendarne “Seek Bromance” Tima Berga, czyli samego Avicii’ego. Wokalistka wystąpiła nawet z tym utworem podczas specjalnego koncertu poświęconemu osobie będącego już w tym lepszym świecie Szweda.

ultra

Raczej nie spodziewamy się, aby “Building A Fire” rozeszło się tak szerokim echem, jak hity sprzed lat. Niemniej mamy do czynienia z naprawdę przyjemnym trackiem, który po prostu warto sprawdzić – a Wy możecie to zrobić poniżej!

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?