Guy Arthur wyda utwór w labelu Martina Garrixa!

Już w ten czwartek w STMPD RCRDS zadebiutuje kolejny Polak! Guy Arthur stworzył oficjalny remix dla samego Juliana Jordana.

kalendarz

Artur Kurzyński działa w branży muzyki elektronicznej od około dekady – jednak dopiero od 2 lat jako Guy Arthur. Dotychczas jego najpopularniejszym utworem jest remiks “Sicko Mode” Travisa Scotta – jednak największy szum wokół tego aliasu może dopiero nadejść.

Co ciekawe, będzie to sytuacja z kategorii “nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, bowiem pierwsze powiązania Guy Arthura ze STMPD RCRDS były dalekie od pozytywnych. Chodzi o sytuację z roku ubiegłego, kiedy wydający właśnie w tym labelu Seth Hills stworzył utwór “Infinite“, brzmiący niezwykle podobnie do remixu “White Lies” Polaka dla duetu The Him z 2018 roku.

kalendarz

Sytuacja ta z pewnością pozwoliła usłyszeć o polskim talencie samemu Martijnowi, o czym przekonywał nasz rodzynek w STMPD – Blinders.

ultra

No i na release Artura w STMPD RCRDS musieliśmy czekać niecały rok – a oczekiwanie zakończy się już w czwartek. Wtedy to Guy Arthur oficjalnie zawita do labelu Martina Garrixa.

Kolejny Polak w STMPD RCRDS

Polak wziął na warsztat niedawno wydany numer “Love You Better” pochodzącego z Holandii Juliana Jordana oraz piosenkarki Kimberly Fransens. Znając dotychczasowe produkcje Artura, możemy spodziewać się prawdziwej petardy. Kto wie – może na tym utworze współpraca łódzkiego producenta z labelem Garrixa się nie skończy…

kalendarz

kalendarz

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?