guy arthur

Oczekiwanie dobiegło końca. Guy Arthur wydaje swój kawałek z Drop Challenge!

Utwór, na który wielu czekało, już za chwilę ujrzy światło dzienne. Guy Arthur po ponad roku wypuszcza swój numer z Drop Challenge.

sb

413 dni – tyle minęło od premiery czwartego odcinka Drop Challenge. Przez wielu widzów ten epizod został okrzyknięty jako najlepszy ze wszystkich – a to głównie za sprawą wysokiego muzycznego poziomu. Nie dziwi nas więc fakt, że to właśnie epizod, w którym wystąpili Clarx, DNF oraz Guy Arthur, jest najchętniej oglądanym ze wszystkich jedenastu, które opublikowaliśmy.

Przypomnijmy – zadaniem uczestników w tym odcinku było stworzenie miniutworu z użyciem charakterystycznej melodii kojarzonej z furgonetkami Family Frost.

Dotychczas ukazał się już jeden z utworów z tego właśnie epizodu – demówka Clarxa zatytułowane “Shakedown” została wydana nakładem NCS.

Guy Arthur wydaje kawałek z Drop Challenge!

Z kolei wiele emocji już od momentu premiery odcinka budziła praca, jaką wykonał Guy Arthur. W komentarzach pod filmem na YouTube nie brakowało opinii uznających track Artura jako najlepszy stworzony na potrzeby Drop Challenge.

Tym większe było więc ciśnienie na oficjalny release kawałka, który – po wielu miesiącach oczekiwania – w końcu ujrzy światło dzienne!

Nowy singiel Guy Arthura został ostatecznie zatytułowany “Vibes“. Poniżej prezentujemy jego oficjalną okładkę.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Finalna wersja nieco różni się od tego, co mogliście usłyszeć ponad rok temu. Motywy związane z Family Frost zniknęły, w zamian pojawił się wokal. To, co zostało, to klasyczny vibe warszawskiego producenta oraz mocarny drugi drop. I w ten właśnie sposób otrzymaliśmy track, który w sam raz nadaje się na powracające powoli festiwale.

Premiera lada dzień

“Vibes” ukaże się już w piątek, 11 czerwca. Wersję, która została skierowana do dystrybucji, mogliście już usłyszeć w kilku setach. Jednym z nich jest występ Artura podczas finału Polish DJs Chart 2020. Odsłuch znajdziecie poniżej – podpowiemy tylko, że interesujący nas numer otwiera seta 😉

sb

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?