Spotify Top 100

Gdyby spróbować przypisać jednego artystę pod stwierdzenie “to będzie mój rok“, to jak ulał pasuje tu sylwetka Artura Kurzyńskiego. Pierwsze oficjalne wydanie w wytwórni Martina Garrixa czy set podczas zbliżającego się festiwalu online STMPD RCRDS, który to będzie mieć miejsce 28 marca – to są dowody na to, że Polakowi udało się z impetem rozpocząć 2020 rok. Choć początkowo alias Guy Arthur był jedną wielką niewiadomą, a i przez długi czas postrzegaliśmy go jako bardzo niedocenionego względem talentu artystę, to teraz wszystko zmierza w odpowiednim kierunku – a to dopiero początek!

Czas na nowy remix…

Już w poniedziałek ma ukazać się nowy remix Guy Arthura – i to nie byle jaki. Chodzi o hitowy utwór The Weeknd, który możecie usłyszeć w każdej rozgłośni radiowej – “Blinding Lights“. Oryginał mocno nawiązuje dźwiękami do stylu z lat 80. – dlatego fani synthwave’u i pochodnych znaleźli w nim coś dla siebie. Tak się składa, że jesteśmy już po przedpremierowym odsłuchu remixu łódzkiego producenta i możemy z czystym sumieniem przyznać, że jest na co czekać.

Nad czym jeszcze pracuje Guy Arthur?

Jak dowiedzieliśmy się z livestreamu zorganizowanego na Instagramie Juliana Jordana, Holendra i Polaka czeka jeszcze wydanie wspólnego numeru. Julianowi musiał więc bardzo się spodobać remix jego utworu “Love You Better“. Kolejne ptaszki ćwierkają, że Guy Arthur wyda także utwór z Toddem Helderem.

Holender w samych superlatywach wypowiada się o naszym rodaku, nazywając go nawet “profesorem od tworzenia muzyki”. Obie strony nie podają jednak na razie szczegółowych informacji na temat wydania, nie ma także w sieci żadnych wycieków na ten temat. Niemniej jednak – cieszy fakt, że mamy już dwóch Polaków powiązanych z wytwórnią jednego z najlepszych DJów świata, oby tak dalej!

Julian Jordan również nie marnuje czasu wolnego…

Urodzony w Apeldoorn 24-latek sporą część swojego czasu poświęca na studio. Właściwie co miesiąc wypuszcza swój nowy utwór i to nie ograniczając się do jednego gatunku. Jakby tego mało – niedawno ukazał się pierwszy odcinek jego vloga. Zobaczycie tam materiały koncertowe zza kulis, co prawda w języku niderlandzkim – ale za to z angielskimi napisami. Tydzień temu, Julian wydał również swój klubowy bangerDestination“. Kwestią czasu jest więc, kiedy kolejne ID zasili kanał STMPD RCRDS. Dla tych niecierpliwych mamy fragment, który producent udostępnił swoim fanom. Warto sprawdzić!

Spotify Top 100