kontakt

W ostatnim czasie przygotowaliśmy dla was rapowy kalendarz eventowych w Polsce, na które warto zwrócić uwagę przy planowaniu swoich zasłużonych wakacji. Jedno z zaszczytnych miejsc zajął Clout Festival, który zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy ogłosili już cały line-up i wszystko wskazuje na to, że w tym roku nic już nie przeszkodzi w zrealizowaniu festiwalu. Podczas dwóch dni zagra aż 18 artystów, z czego dwunastu z nich przyleci wprost zza oceanu.

O festiwalu

Clout Festiwal to impreza realizowana przez agencję koncertową BIG idea oraz hypetalk. Zamysłem było stworzenie imprezy, na której zagoszczą światowe marki amerykańskiego rapu. Impreza nie zamyka się również na nazwiska z lokalnego podwórka. Dzięki temu w lineup’ie znajdziemy paru artystów z polskiej sceny – tej mainstreamowej, ale też tej undergroundowej.

Event odbędzie się w dniach 13 i 14 lipca w warszawskim centrum wystawowym EXPO XXI. Oprócz koncertów na wydarzeniu uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych targach mody i kultury ulicznej.

Pierwszy taki koncert w Polsce

Za co można na pewno CLOUT Festival pochwalić to ściągnięcie do Polski DaBaby’iego. To będzie jego pierwszy występ w kraju nad Wisłą. Raper jest znany z takich hitów jak „Rockstar„, czy „Levitating” z Dua Lipą. Oba utwory mają ponad 1,4 mld odtworzeń na Spotify. DaBaby był pierwszym ogłoszonym artystą na festiwal – jednocześnie ma on miano headlinera.

Do niego dołączyły takie gwiazdy jak: duet City Morgue, Ferg, UnoTheActivist, Maxo Kream (którego zastąpił w ostatniej chwili Lancey Foux), Key Glock i Jack Harlow. Nie zabrakło do tego polskiej sceny rapowej, która składa się z Malika Montany, Young Multiego, White Widow i Gugu Gangu. Ci ostatni wymienieni wystąpią wspólnie na jednej scenie. W ostatnim rzucie ogłoszeni zostali Lil Pump, DDG, SoFaygo oraz Rusina, który pojawi się wraz z Vkie’m. Tak prezentuje się timetable imprezy:

Ile musimy zapłacić, aby wejść na teren festiwalu?

Na ten moment, aby zakupić wejściówkę Normal Pass, musimy zapłacić minimum 395zł. Bilet upoważnia do wstępu na dwa dni imprezy. Oprócz tego „dla wygodnych” powstała wersja biletu o nazwie Comfort Pass. Dzięki niej zdobędziecie wejście bez kolejki, dostęp do dedykowanego punktu wymiany opasek, miejsce parkingowe, bar bottle service, food corner i wstęp do sanitariatów premium. Od niedawna dostępne są również wejściówki jednodniowe za 229 zł. Bilety możecie zakupić pod tym linkiem.

kontakt